reklama
 
 

Will Smith chce zabít bratra Ábela ve vlastní režii

16. 7. 2012 17:23
V biblickém příběhu by měl "MiB" Smith hrát hlavní roli

Praha - Další starozákonní příběh ve filmové podobě je na obzoru. Čtyřiačtyřicetiletý herec a zpěvák Will Smith se podle serveru Deadline chystá zpracovat příběh biblické bratrovraždy a sám v něm bude hrát hlavní roli. Snímek s předběžným názvem The Redemption of Cain (Kainovo vykoupení) by měl být Smithovým režijním debutem.

Již před dvěma lety pronikly na veřejnost informace, že Will Smith chystá film nazvaný The Legend of Cain, jenž by biblickou legendu obohatil o upíří motiv. Herec měl podle těchto zpráv ztělesnit samotného Kaina. Zda na tento původní úmysl navazuje nový projekt, zatím není jasné. V souvislosti s biblí se mluví hned o několika očekávaných filmech -  o Noemovi režiséra Darrena Aronofskyho a o dvou „mojžíšovských" projektech  - plánovaných Ridley Scottem i Stevenem Spielbergem.

The Redemption of Cain má natočit společnost Sony a produkovat Overbrook Entertainment. Zatím je každopádně jasné, že nepůjde o Smithův nejbližší film. Tím se patrně stane scifi- thriller After Earth režiséra M. Night Shyamalana.

Will Smith je známý především z filmů jako Den nezávislosti, Já, legenda, nebo komediální série Muži v černém. Hrál však také slavného boxera Muhammada Aliho v životopisném snímku Ali a mnoho dalších postav. Jeho pěvecká kariéra mu vynesla čtyři ceny Grammy. Téma náboženství ho dlouhodobě zajímá a upoutal na sebe pozornost, když se vřele vyjádřil o scientologii. Nicméně popírá, že by k této víře konvertoval. „Jsem křesťan. Jsem student všech náboženství a respektuji všechny lidi a všechny cesty," tvrdí Smith.      

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na jaké filmové novinky se těšíte?       

 


 

autor: Kultura | 16. 7. 2012 17:23

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama