VIDEO: První ukázka z Thora 2 a zlodějka Emma Watson

Kultura
25. 4. 2013 15:21
Podívejte se na první trailer na Thora 2 a Bling Ring
Thor
Thor | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Podívejte se na první trailer k očekávanému Thorovi 2. V hlavní roli filmu podle komiksové předlohy Marvelu opět uvidíme Chrise Hemswortha (Sněhurka a lovec, Avengers) a Natalii Portman (Černá labuť, Hlavně nezávazně) jako jeho lásku Jane Foster.

Film s podtitulem Temný svět režíruje tentokrát Alan Taylor (např. seriály Řím, Hra o trůny). Trailer s poměrně pochmurnou atmosférou ukazuje, že Thor bude čelit novým nepřátelům v podobě starobylé rasy a jejich vůdce Malekitha. Hlavní hrdina dokonce vyhledá pomoc u svého nevlastního bratra Lokiho (Tom Hiddleston). Do našich kin Thor 2 dorazí 7. listopadu.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Mladé zlodějky Sofie Coppoly

Drama The Bling Ring podle skutečných událostí vypráví o skupině mladých lidí, která před lety vykrádala sídla hollywoodských hvězd. Jednu z hlavních rolí ztvárnila Emma Watson známá z fantasy ságy Harry Potter. Trailer nabízí pohled do světa věčných večírků a krádeží luxusního oblečení hvězd. Film režisérky Sofie Coppoly (Ztraceno v překladu) dorazí do českých kin 20. června.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 4 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy