Video: Osamělý jezdec Depp a mrtví policisté zasahují

Kultura Kultura
20. 4. 2013 20:54
Podívejte se na ukázky z filmů Osamelý jezdec a URNA
Foto: MSN

Praha - Bláznivá dobrodružství se mohou odehrávat na známém divokém západě i v neprobádaném záhrobí. Již třetí trailer přináší ukázky z Osamělého jezdce (The Lone Ranger) a poprvé se můžeme podívat, jak funguje URNA: Útvar rozhodně neživých agentů (v "geniálním" překladu českého distributora, v originále R.I.P.D.).

Depp a Hammer útočí na vlak zlořádů

Fenomén Osamělého jezdce (The Lone Ranger), který začal v americkém rádiu, oslaví brzy osmdesát let existence díky novému filmu, v němž jednotka texaských rangerů podlehne zákeřnému útoku, ale jednoho z nich - Johna Reida - zachrání indián jménem Tonto (Johnny Depp).

Znovuzrozený ranger se stává Osamělým jezdcem, který spolu se svým domorodým přítelem hodlá bojovat proti nespravedlnosti, chamtivosti a Anna Karenina). 

Film režíruje Gore Verbinski známý díky sérii Pirátů z Karibiku. Česká premiéra je plánována na 4. července.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Smrt policistu nezastaví

URNA: Útvar rozhodně neživých agentů (R.I.P.D.) je adaptací komiksu Petera M. Lenkova. Strážce pořádku Nick Bridges (Ryan Reynolds) je ve službě zastřelen a v posmrtném životě je mu nabídnuto místo v policejní složce nebožtíků, kde ho zaučí veterán Roy Pulsipher (Jeff Bridges).

Záhrobní policie loví především duše vyhýbající se konečnému soudu, ale Nick chce zároveň dopadnout svého vraha. Poetiku, která dle komentátorů komentuje kouzlo Mužů v černém a Lovců duchů zprostředkuje režisér Robert Schwentke (Zakletý v čase).

V Čechách se nesmrtelných vyšetřovatelů dočkáme 18. července.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy