Video: Osamělý jezdec Depp a mrtví policisté zasahují

Kultura Kultura
20. 4. 2013 20:54
Podívejte se na ukázky z filmů Osamelý jezdec a URNA
Foto: MSN

Praha - Bláznivá dobrodružství se mohou odehrávat na známém divokém západě i v neprobádaném záhrobí. Již třetí trailer přináší ukázky z Osamělého jezdce (The Lone Ranger) a poprvé se můžeme podívat, jak funguje URNA: Útvar rozhodně neživých agentů (v "geniálním" překladu českého distributora, v originále R.I.P.D.).

Depp a Hammer útočí na vlak zlořádů

Fenomén Osamělého jezdce (The Lone Ranger), který začal v americkém rádiu, oslaví brzy osmdesát let existence díky novému filmu, v němž jednotka texaských rangerů podlehne zákeřnému útoku, ale jednoho z nich - Johna Reida - zachrání indián jménem Tonto (Johnny Depp).

Znovuzrozený ranger se stává Osamělým jezdcem, který spolu se svým domorodým přítelem hodlá bojovat proti nespravedlnosti, chamtivosti a Anna Karenina). 

Film režíruje Gore Verbinski známý díky sérii Pirátů z Karibiku. Česká premiéra je plánována na 4. července.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Smrt policistu nezastaví

URNA: Útvar rozhodně neživých agentů (R.I.P.D.) je adaptací komiksu Petera M. Lenkova. Strážce pořádku Nick Bridges (Ryan Reynolds) je ve službě zastřelen a v posmrtném životě je mu nabídnuto místo v policejní složce nebožtíků, kde ho zaučí veterán Roy Pulsipher (Jeff Bridges).

Záhrobní policie loví především duše vyhýbající se konečnému soudu, ale Nick chce zároveň dopadnout svého vraha. Poetiku, která dle komentátorů komentuje kouzlo Mužů v černém a Lovců duchů zprostředkuje režisér Robert Schwentke (Zakletý v čase).

V Čechách se nesmrtelných vyšetřovatelů dočkáme 18. července.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy