VIDEO Nymfomanka umí provokovat i jinak než sexem

Kultura Kultura
13. 12. 2013 14:40
Podívejte se na sedmou upoutávku na film Nymfomanka
Foto: Aktuálně.cz

Video - V předešlých klipech Nymfomanka, film Larse von Triera, provokoval sexuálními scénami i oplzlými výkřiky, v sedmé z osmi kapitol nazvané Zrcadlo se opět zklidňuje a přistoupuje k introspekci.

Joe (Charlotte Gainsbourg) se snaží zbavit své sexuality i falešného obrazu v zrcadle.

Závěrečná osmá kapitola se objeví 25. prosince, den před českou premiérou.

Nymfomanka je otevřenou studií ženské sexuality. Čtyřhodinový snímek se do kin dostane ve dvou částech. Jako první jej promítne brněnské kino Scala, do dalších biografů se dostane 26. prosince. Rozhodli o tom filmoví fanoušci svým hlasováním.

Čtěte také
Lars von Trier je posedlý sexem, má ale i vyšší ambice 

 

Právě se děje

před 19 minutami

USA dospěly k dílčí obchodní dohodě s Čínou, další cla nezavedou

Spojené státy a Čína dosáhly první fáze obchodní dohody. Oznámili to dnes představitelé obou zemí. Washington tak podle prezidenta Donalda Trumpa v neděli nezavede plánovaná dodatečná cla na čínské zboží. "Sjednali jsme velmi rozsáhlou první fázi dohody s Čínou. Souhlasili s mnoha strukturálními změnami a s rozsáhlými nákupy zemědělských produktů, energie a zpracovatelských výrobků," napsal Trump na svém twitterovém účtu. "Okamžitě zahájíme jednání o druhé fázi dohody," dodal. Spojené státy a Čína spolu od loňska vedou obchodní válku, ve které na sebe vzájemně uvalují cla. V neděli plánoval Washington zavést dodatečná cla na dovoz z Číny, jehož roční hodnota činí téměř 160 miliard dolarů (3,7 bilionu Kč).

Zdroj: ČTK
před 37 minutami

Skokani Kožíšek i Sakala postoupili v Klingenthalu z kvalifikace

Oba čeští skokani na lyžích Čestmír Kožíšek i Filip Sakala postoupili do nedělního závodu Světového poháru v Klingenthalu. Kožíšek skočil v kvalifikaci 123 metrů a obsadil 35. místo, Sakalův skok byl o šest metrů kratší a český reprezentant skončil pětačtyřicátý, o jedinou pozici za lídrem SP Danielem-Andrém Tandem z Norska. Zvítězil Rakušan Stefan Kraft.

Další zprávy