VIDEO Katniss a Peeta opět míří do arény Hunger Games

Kultura Kultura
23. 7. 2013 18:19
Podívejte se na další trailer k očekávanému filmu Hunger Games: Catching Fire
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence | Foto: Aktuálně.cz

San Diego - Studio Lionsgate na americkém Comic Conu představilo nový trailer o očekávanému filmu Hunger Games: Catching Fire. První díl s názvem Hunger Games (2012) se stal kasovním trhákem.

V temně laděném traileru vidíme Katniss (Jennifer Lawrence), jak se vyrovnává s následky svého jednání v předchozích Hunger Games. Cítí se ohrožena mocným Kapitolem a zároveň řeší vztah s Galem (Liam Hemsworth). Její překvapivé vítězství povzbudilo obyvatele Panemu k odporu. Prezident Snow (Donald Sutherland) však organizuje 75. ročník her, do nichž se losují splátci z žijících vítězů předchozích ročníků - Katniss a Peeta se tak znovu ocitají v aréně.

Film natočený podle stejnojmenné knižní předlohy Suzanne Collins, která v Česku vyšla pod názvem Vražedná pomsta, režíruje Francis Lawrence (Já, legenda, Voda pro slony). Česká premiéra se odehraje 21. listopadu. Ve vedlejších rolích opět uvidíme Woodyho Harrelsona, Stanleyho Tucciho nebo Elizabeth Banks.


 

 

 

 

 

Právě se děje

před 25 minutami

Rusko zahájilo trestní stíhání kvůli odstranění Koněvovy sochy

Vyšetřovací výbor Ruské federace zahájil trestní stíhání kvůli odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva v Praze. Podle agentury TASS to v pátek oznámila mluvčí výboru Světlana Petrenková. Radnice Prahy 6 sochu nechala odstranit minulý pátek.

Ruská diplomacie ve čtvrtek záležitost označila za zločin, který nezůstane bez odpovědi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy