VIDEO Katniss a Peeta opět míří do arény Hunger Games

Kultura Kultura
23. 7. 2013 18:19
Podívejte se na další trailer k očekávanému filmu Hunger Games: Catching Fire
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence | Foto: Aktuálně.cz

San Diego - Studio Lionsgate na americkém Comic Conu představilo nový trailer o očekávanému filmu Hunger Games: Catching Fire. První díl s názvem Hunger Games (2012) se stal kasovním trhákem.

V temně laděném traileru vidíme Katniss (Jennifer Lawrence), jak se vyrovnává s následky svého jednání v předchozích Hunger Games. Cítí se ohrožena mocným Kapitolem a zároveň řeší vztah s Galem (Liam Hemsworth). Její překvapivé vítězství povzbudilo obyvatele Panemu k odporu. Prezident Snow (Donald Sutherland) však organizuje 75. ročník her, do nichž se losují splátci z žijících vítězů předchozích ročníků - Katniss a Peeta se tak znovu ocitají v aréně.

Film natočený podle stejnojmenné knižní předlohy Suzanne Collins, která v Česku vyšla pod názvem Vražedná pomsta, režíruje Francis Lawrence (Já, legenda, Voda pro slony). Česká premiéra se odehraje 21. listopadu. Ve vedlejších rolích opět uvidíme Woodyho Harrelsona, Stanleyho Tucciho nebo Elizabeth Banks.


 

 

 

 

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy