VIDEO: Dvě pařby a bitka se strašlivými monstry

Kultura Kultura
20. 5. 2013 7:41
Podívejte se na trailery k Pařbě na třetí, Last Vegas a Pacific Rim
Pařba na třetí
Pařba na třetí | Foto: Aktuálně.cz

Video - Pomalu se blíží léto plné zábavy a to hned na několik způsobů. Ve filmu se nejdřív do němoty zpijí mladíci, kteří již „pařili" ve Vegas a v Bangkoku a o dva měsíce později se lidé v obřích robotech pustí do strašlivých monster. A o něco později, když už bude léto za námi, budou opět ve Vegas slavit neobyčejně známí staříci

Pařba po pohřbu

Režisér Tod Philips se vrátil k sérii, jejíž první díl, Pařba ve Vegas, byl uveden do kin v roce 2009 a pokračování, Pařba v Bangkoku, o dva roky později. Další snímek, Pařba na třetí, se vrací ke známým hrdinům Philu Wenneckovi (Bradley Cooper), Stu Price (Ed  Helms), Alana Garnera (Zach Galifiankis), Douga Billingse (Justin Bartha) a Leslieho Chowa (Ken Jeong) ve dnech, kdy Alanovi zemřel otec. Chlapci se alana pokusí převézt kvůli jeho asociálním projevům na psychaitrii, ovšem jsou náhle přepadeni zločinci, kteří prahnou po Lesliem Chowovi.  

Pařba na třetí se v českých kinech objeví 30. května.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Podaří se zastavit pomocí robotů apokalypsu?

Důraz na zkázu světa a utrpení lidí soustředí další trailer na Pacific Rim - Útok na Zemi, akční sci-fi Guillerma del Tora. Invaze monster nazvaných Kaiju z jiné dimenze vede lidstvo k nasazení obřích robotů nazvaných Jaegeři pilotované dvěma lidmi s propojenou myslí. Zprvu úspěšná kampaň je nakonec zvrácena ve prospěch Kaiju a poslední naději představuje zastaralý robot pilotovaný Raleighem Becketem (Charlie Hunnam) a novickou Mako Mori (Rinko Kikuchi). Do příběhu zasáhnou také obchodník s částmi těl monster Hannibal Chow (Ron Perlman) a expert zkoumající jejich biologii Newton Geizler (Charlie Day).  

Česká premiéra je stanovena na 11. července.  

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Hodně hvězdná komedie Last Vegas

Uvolněný duch opět navozuje první trasér na hvězdně obsazenou komedii Last Vegas režiséra Johna Turteltauba. Parta starých přátel - Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) a Sam (Kevin Kline) - se opět sejde na oslavě v Las Vegas, když se poslední svobodný z nich, tedy Billy, rozhodne oženit se svou přítelkyní. Město se ovšem po jejich poslední návštěvě dost změnilo a nyní představuje zkoušku pro jejich samotné přátelství. 

Last Vegas budeme moci zhlédnout od 19.prosince.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Základní část NHL se bude hrát až do poloviny května

Vedení NHL rozhodlo o prodloužení základní části soutěže až do 16. května. K tomuto kroku vedlo elitní ligu odložení hned osmi zápasů Vancouveru kvůli nákaze nemocí covid-19. NHL nicméně stále počítá s tím, že ve zkrácené sezoně odehraje každý z týmů v souladu s původním plánem všech 56 utkání dlouhodobé fáze. Zatím však není jasné, kdy začnou vyřazovací boje o Stanley Cup.

Přestože bylo ve zhuštěném programu základní části, při němž čeká za normálních okolností každý klub 82 zápasů, odloženo od začátku sezony z důvodu koronavirové pandemie 54 utkání a dalších pět kvůli potížím s počasím, nenabrala NHL zatím nijak dramatický skluz. Původně měla dlouhodobá fáze skončit 8. května, již dříve byla prodloužena do 11. května.

Tým Canucks byl v rozehrané soutěži zasažen nákazou dosud nejvýrazněji. Různé formy koronaviru byly diagnostikovány u 21 hráčů a čtyř dalších zaměstnanců klubu. Kanadský celek, který má odehráno nejméně utkání (37) v soutěži, hrál kvůli tomu naposledy 24. března. Dnes už ale může začít s tréninkem, do zápasového zatížení pak naskočí v pátek soubojem s Edmontonem.

O začátku play off nebylo zatím rozhodnuto. "NHL bude i nadále sledovat a pečlivě vyhodnocovat průběh základní části, teprve pak bude definitivně oznámeno datum, kdy se začne hrát o Stanley Cup. S posledními změnami a posunutým koncem základní části v Severní divizi je ale možné, že zápasy prvního kola play off začnou ve Východní, Centrální a Západní divizi o pár dnů dříve než v Severní divizi," uvedla liga v tiskové zprávě.

S prodloužením základní části NHL se však zmenšil časový prostor hráčům, kteří posílí národní týmy na mistrovství světa v Lotyšsku. Rovněž posunutý šampionát, jehož spolupořadatelem mělo být původně i Bělorusko, začne v pátek 21. května. Hned v jeho úvodní den půjdou do akce i čeští hokejisté, které čeká souboj s Ruskem. Finále turnaje je pak naplánováno na neděli 6. června.

Zdroj: ČTK
Další zprávy