VIDEO: Dvě pařby a bitka se strašlivými monstry

Kultura Kultura
20. 5. 2013 7:41
Podívejte se na trailery k Pařbě na třetí, Last Vegas a Pacific Rim
Pařba na třetí
Pařba na třetí | Foto: Aktuálně.cz

Video - Pomalu se blíží léto plné zábavy a to hned na několik způsobů. Ve filmu se nejdřív do němoty zpijí mladíci, kteří již „pařili" ve Vegas a v Bangkoku a o dva měsíce později se lidé v obřích robotech pustí do strašlivých monster. A o něco později, když už bude léto za námi, budou opět ve Vegas slavit neobyčejně známí staříci

Pařba po pohřbu

Režisér Tod Philips se vrátil k sérii, jejíž první díl, Pařba ve Vegas, byl uveden do kin v roce 2009 a pokračování, Pařba v Bangkoku, o dva roky později. Další snímek, Pařba na třetí, se vrací ke známým hrdinům Philu Wenneckovi (Bradley Cooper), Stu Price (Ed  Helms), Alana Garnera (Zach Galifiankis), Douga Billingse (Justin Bartha) a Leslieho Chowa (Ken Jeong) ve dnech, kdy Alanovi zemřel otec. Chlapci se alana pokusí převézt kvůli jeho asociálním projevům na psychaitrii, ovšem jsou náhle přepadeni zločinci, kteří prahnou po Lesliem Chowovi.  

Pařba na třetí se v českých kinech objeví 30. května.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Podaří se zastavit pomocí robotů apokalypsu?

Důraz na zkázu světa a utrpení lidí soustředí další trailer na Pacific Rim - Útok na Zemi, akční sci-fi Guillerma del Tora. Invaze monster nazvaných Kaiju z jiné dimenze vede lidstvo k nasazení obřích robotů nazvaných Jaegeři pilotované dvěma lidmi s propojenou myslí. Zprvu úspěšná kampaň je nakonec zvrácena ve prospěch Kaiju a poslední naději představuje zastaralý robot pilotovaný Raleighem Becketem (Charlie Hunnam) a novickou Mako Mori (Rinko Kikuchi). Do příběhu zasáhnou také obchodník s částmi těl monster Hannibal Chow (Ron Perlman) a expert zkoumající jejich biologii Newton Geizler (Charlie Day).  

Česká premiéra je stanovena na 11. července.  

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Hodně hvězdná komedie Last Vegas

Uvolněný duch opět navozuje první trasér na hvězdně obsazenou komedii Last Vegas režiséra Johna Turteltauba. Parta starých přátel - Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) a Sam (Kevin Kline) - se opět sejde na oslavě v Las Vegas, když se poslední svobodný z nich, tedy Billy, rozhodne oženit se svou přítelkyní. Město se ovšem po jejich poslední návštěvě dost změnilo a nyní představuje zkoušku pro jejich samotné přátelství. 

Last Vegas budeme moci zhlédnout od 19.prosince.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 4 minutami

Primátor Pardubic skončil v dozorčí radě hokejového Dynama

Primátor Pardubic Martin Charvát (ANO) rezignoval na funkci v dozorčí radě hokejového Dynama. Místo něj bude nejspíš pozici zastávat bývalý hráč a trenér Josef Paleček. Primátorova funkce byla dočasná, chtěl dovést extraligový klub k prodeji, uvedl klub ANO v tiskové zprávě.

"Věřím, že na mimořádném jednání zastupitelstva 9. června potvrdíme hlasováním, že společnost Petra Dědka se stane majoritním vlastníkem pardubického hokejového klubu. Svou roli v dozorčí radě jsem vnímal jako dočasnou," řekl Charvát. Palečka, kterého hnutí ANO do rady nominovalo, označil jako veřejností respektovaného odborníka.

Pardubice nedávno poskytly exkluzivitu k vyjednávání o akciovém vstupu do HC Dynamo podnikateli a golfovému promotérovi Petru Dědkovi. O vstup do extraligového klubu usiloval také vlastník FK Pardubice Vladimír Pitter, který zastupoval sdružení podnikatelů. V polovině května také zastupitelé schválili očištění HC Dynamo od dluhů, jeho kumulovaná ztráta činila 54,7 milionů korun.

před 30 minutami

Polská velvyslankyně v Praze šikanovala podřízené, zjistila komise

Stávající polská velvyslankyně v Praze Barbara Ćwiorová se dopustila šikany a diskriminace vůči svým podřízeným, uvedl zpravodajský server Onet.pl s odvoláním na zjištění zvláštní komise polského ministerstva zahraničí. Případ již 11 měsíců vyšetřuje také varšavská prokuratura, ale bezvýsledně: až dosud nebyla s to ani vznést obvinění, ani případ odložit, dodal server. Současně se pozastavil nad tím, že velvyslankyně stále vede zastupitelský úřad a před pár dny provázela šéfa diplomacie Jacka Czaputowicze při jednáních v Praze.

Ministerstvo zahraničí Onetu sdělilo, že interní vyšetřování skončilo potvrzením mobbingu a diskriminace, ale vzhledem k citlivosti informací a ochraně osobních údajů nelze poskytnout podrobnosti. Interní vyšetřování začalo loni 30. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy