VIDEO: Dianu s tváří Naomi Watts pronásledují paparazzi

Kultura Kultura
14. 6. 2013 16:21
První ukázka z filmu Diana od Oliviera Hirschbiegela
Naomi Watts jako princezna Diana.
Naomi Watts jako princezna Diana. | Foto: Aktuálně.cz

Video - Duch Diany Spencer je zpět. V minutovém traileru k životopisnému snímku o posledních dvou letech života princezny Diany před osudnou havárií s jejím tehdejším přítelem Dodim Fayedem v Paříži v roce 1997. Hlavní roli ve filmu Oliviera Hirschbiegela ztvárnila Naomi Watts.

Čtěte také
Jak žila a zemřela lady Diana? Film oživí konspirace

Snímek se zabývá Dianinou prací pro charitu, jejím tajným poměrem s kardiologem Hasnatem Kahnem a samozřejmě ji velmi trápí paparazzi. Naomi Watts se do lady Di vžívá poměrně přesně, ač ona sama je téměř k nepoznání.

Olivier Hirschbiegel natočil kritikou velmi dobře přijatý Pád Třetí říše (2004) o posledních dnech Adolfa Hitlera.

Do českých kin se film Diana dostane 19. září, těsně po šestnáctém výročí princezniny smrti.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 19 minutami

Mexický prezident se omluvil za 110 let starý masakr Číňanů

Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador se omluvil za 110 let starý masakr Číňanů ve městě Torreón. Masového vraždění, které López Obrador označil za malou genocidu, se dopustily oddíly hlásící se k mexické revoluci, uvedla agentura AP. Během tří dnů bylo zavražděno 303 osob, což byla zhruba polovina tehdejší čínské komunity v Torreónu.

"Musím se smutkem říct, že i po této malé genocidě pokračovaly beztrestný útlak a vraždění členů čínské komunity, ať už kvůli rasismu nebo z úmyslu je okrást," uvedl López Obrador. Podle něj diskriminace byla založena na rozšířených stereotypech, kterým Číňané v té době čelili.

Mexický prezident také řekl, že jeho země je vděčná za bratrství, které Čína prokázala během epidemie covidu-19. Mexiko, které vykazuje čtvrtý nejvyšší počet úmrtí v souvislosti s covidem-19, si v Pekingu objednalo zhruba 29 milionů dávek vakcíny proti covidu-19, z nichž zatím dostalo deset milionů.

Zdroj: ČTK
před 59 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy