Václav Neckář chystá k albu čtyři speciální koncerty

Kultura ČTK Kultura, ČTK
30. 3. 2012 12:11
Václav Neckář vystoupí v Praze, Brně a Olomouci
Foto: Isifa

Praha - Osmašedesátiletý zpěvák Václav Neckář, který chystá nové album s titulem Dobré časy, podpoří jej čtyřmi koncerty v Brně, Praze a Olomouci na přelomu května a června.

Samotné album by mělo vyjít 27. dubna a nebude na něm chybět ani hit Půlnoční, který v březnu získal Anděla v kategoriích skladba a videoklip roku a díky níž prožívá zpěvák comeback. Skladba je hlavním motivem soundtracku animovaného filmu Alois Nebel, který dostal za uplynulý rok Cenu české filmové kritiky za nejlepší hudbu a tři České lvy.
 
První dva koncerty se uskuteční v pražském Švandově divadle 27. a 28. května, následovat bude 5. června vystoupení v brněnské Flédě a o den později završí zpěvák své miniturné v olomouckém Moravském divadle.

Koncerty k albu Dobré časy otevřou Jaromír 99 a Dušan Neuwerth, kteří zahrají písničky z repertoáru skupin Umakart, Bombers a Priessnitz, objeví se i bratr hlavní hvězdy Jan Neckář a dětský sbor Doubravánek. Kromě jmenovaných na albu zazní také hlasy Lenky Dusilové, Luboše Novotného, Luboše Maliny, Steva Walse nebo Filipa Nebřenského.  

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy