V kinech boduje normalizační nostalgie s Mádlem

Kultura ČTK Kultura, ČTK
27. 3. 2012 12:09
Česká komedie Probudím se včera vede tuzemský žebříček návštěvnosti kin
Probudím se včera
Probudím se včera | Foto: Aktuálně.cz

Česká komedie Probudím se včera s Jiřím Mádlem v hlavní roli opět vede žebříček návštěvnosti tuzemských kin. Film o víkendu zhlédlo 24 717 diváků, kteří v pokladnách kin nechali 3 miliony 332 tisíc korun.

Druhé místo obsadilo sci-fi drama Hunger games podle stejnojmenné předlohy. Premiérový snímek přes víkend zhlédlo necelých 19 tisíc diváků, za něž snímek utržil 2 miliony 606 tisíc korun.

Třetí místo zůstává stejné - Železná lady s Meryl Streepovou. Drama o víkendu přilákalo do kin 5 235 diváků.

O více než čtyřicet procent poklesla návštěvnost sci-fi filmu John Carter: Mezi dvěma světy, který je nyní na šesté příčce. Přes víkend snímek zhlédlo 3450 diváků.

Velký propad zaznamenala animovaná komedie Lorax, který klesla z druhého na osmé místo. O víkendu film vidělo 3589 diváků.

V žebříčku se i deset týdnů po premiéře drží komedie Láska je láska. Snímek je nyní na desáté pozici s 1712 diváky za víkend.

Drastický pokles je patrný u filmu Alvin a Chipmunkové 3, kterému klesla návštěvnost o téměř 70 procent. Film přes víkend vidělo 670 diváků.

Z žebříčku brzy vypadne Ghost Rider 2, kterého měsíc po premiéře zhlédlo o víkendu pouze 391 diváků, což znamená pro film devatenácté místo.

 

 

 

Právě se děje

Další zprávy