Swedish House Mafia potvrdili pražský koncert

Kultura Kultura
26. 9. 2012 9:37
Dýdžejské trio vystoupí 29. listopadu v O2 areně
Swedish House Mafia, Ushuaia, Ibiza
Swedish House Mafia, Ushuaia, Ibiza | Foto: oficiální FB profil kapely

Praha - Dýdžejské superhvězdy Swedish House Mafia letos oznámili definitivně poslední turné pojmenované příznačně One Last Tour a nepřímo jej avizovali třemi tečkami, které se objevovaly po různých městech světa. Jedním takovým byla i Praha a ta nyní dostává i konkrétní informace. Housové trio vystoupí 29. listopadu v O2 areně.

One Last Tour chce pokrýt celou planetu a kapela tedy bude cestovat napřič kontinenty. Turné odstartuje 16. listopadu v Dubaji a v jeho rámci kapela poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku.

Vstupenky na pražský koncert jdou do prodeje v pátek 28. září v poledne a budou k dispozici v předprodejní síti Sazka Ticket. Cena jednoho lístku je 1 290 korun, pro několik nejrychlejších jedinců pak budou za zvýhodněnou cenu 990 korun.

Oficiálním soundtrackem posledního turné Swedish House Mafia bude druhé řadové album Until Now, které v Česku vyjde 22. října. Jako následovník veleúspěšného debutu Until One bude nové album Švédů obsahovat sbírku původních skladeb, remixů, speciálních hostů, klubových hitů a sólových skladeb.

Jednou z nich je třeba aktuální singl Don't You Worry Child nahraný se zpěvákem Johnem Martinem. Ten měl živou premiéru před 65 tisíci lidmi při nedávné rozlučkové anglické show Milton Keynes Bowl. Dále na albu zazní dříve nezveřejněný remix skladby Every Teardrop Is A Waterfall od Coldplay a mnoho dalších.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy