Spider-Manovým protivníkem se má stát Jamie Foxx

Kultura Kultura
4. 11. 2012 18:13
V sequelu k The Amazing Spider-Man se coby padouch ukáže Electro
Jamie Foxx
Jamie Foxx | Foto: Reuters

Praha -  Americký herec Jamie Foxx (Proč kočka není pes?, Ray, Nespoutaný Django) se podle všeho chystá proniknout do světa komiksových filmů. Pokud jsou zvěsti pravdivé, tak v těchto dnech jedná se společností Marvel Entertainment o roli v druhé části rebootu Spidermana v režii Marca Webba, jejíž první díl - The Amazing Spider-Man - se objevil letos v kině. Foxx by se podle těchto drbů měl objevit jako nový hlavní záporák, totiž Maxwell Dillon alias Electro, superpadouch vládnoucí elektrickými výboji.

Sám Foxx nedávno tyto dohady předznamenal, když přes Twitter vzkázal svým příznivcům: „Tenhle Halloween jdu za Electra. Kostým mi padne."

Foto: Aktuálně.cz

„Myslím si, že Jamie Foxx je „elektrizující" a jeden z nejlepších herců dneška," chválí svého možného spolupracovníka režisér Marc Webb.

Již bylo potvrzeno, že roli Mary Jane Watsonové dostala dvacetiletá herečka Shailene Woodley (Děti moje). V předchozí trilogii se díky její postavě proslavila Kirsten Dunst.

Jamie Foxx se narodil 13. prosince 1967. V letech 1989-2004 se věnoval především muzice, avšak již počátkem devadesátých let získal první úlohy ve filmech. V roce 2004 dostal Oscara pro nejlepšího herce za titulní roli v životopisném snímku Ray o Rayi Charlesovi. Začátkem příštího roku se k nám dostane snímek Nespoutaný Django od Quentina Tarantina, kde se také ujal hlavního hrdiny.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy