Spider-Manovým protivníkem se má stát Jamie Foxx

Kultura Kultura
4. 11. 2012 18:13
V sequelu k The Amazing Spider-Man se coby padouch ukáže Electro
Jamie Foxx
Jamie Foxx | Foto: Reuters

Praha -  Americký herec Jamie Foxx (Proč kočka není pes?, Ray, Nespoutaný Django) se podle všeho chystá proniknout do světa komiksových filmů. Pokud jsou zvěsti pravdivé, tak v těchto dnech jedná se společností Marvel Entertainment o roli v druhé části rebootu Spidermana v režii Marca Webba, jejíž první díl - The Amazing Spider-Man - se objevil letos v kině. Foxx by se podle těchto drbů měl objevit jako nový hlavní záporák, totiž Maxwell Dillon alias Electro, superpadouch vládnoucí elektrickými výboji.

Sám Foxx nedávno tyto dohady předznamenal, když přes Twitter vzkázal svým příznivcům: „Tenhle Halloween jdu za Electra. Kostým mi padne."

Foto: Aktuálně.cz

„Myslím si, že Jamie Foxx je „elektrizující" a jeden z nejlepších herců dneška," chválí svého možného spolupracovníka režisér Marc Webb.

Již bylo potvrzeno, že roli Mary Jane Watsonové dostala dvacetiletá herečka Shailene Woodley (Děti moje). V předchozí trilogii se díky její postavě proslavila Kirsten Dunst.

Jamie Foxx se narodil 13. prosince 1967. V letech 1989-2004 se věnoval především muzice, avšak již počátkem devadesátých let získal první úlohy ve filmech. V roce 2004 dostal Oscara pro nejlepšího herce za titulní roli v životopisném snímku Ray o Rayi Charlesovi. Začátkem příštího roku se k nám dostane snímek Nespoutaný Django od Quentina Tarantina, kde se také ujal hlavního hrdiny.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi.

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi. Uvedla to dnes Česká televize. Kriminalisté také zjistili, že Berbr ovládá společnost Lugas Corporation na Seychelských ostrovech, přes niž může řídit i své podnikání v Česku. I proto soud rozhodl, že zůstane ve vazbě.

"Kapitál této společnosti (na Seychelských ostrovech) dle rejstříku dosahuje výše 100.000 dolarů a je rozdělen do akcií, jichž je obviněný držitelem," citovala Česká televize z vazebního návrhu Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Peníze i investiční drahé kovy objevili policisté při razii v Berbrově bankovní bezpečnostní schránce. Bankovky našli také v jeho kanceláři v budově Plzeňského fotbalového svazu, v jehož čele Berbr stál. Další hotovost zabavili podle České televize v trezoru vedeném na jeho dceru.

Do vazby fotbalového funkcionáře, který je jedním z 20 obviněných v kauze údajného ovlivňování výsledků zápasů druhé a třetí fotbalové ligy, poslal v říjnu Obvodní soud pro Prahu 6. Proti rozhodnutí Berbr podal stížnost, které minulý týden odvolací pražský městský soud nevyhověl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy