Šmoulové plní česká kina víc než svalovci a démoni

Kultura ČTK Kultura, ČTK
13. 8. 2013 10:47
Animovaní Šmoulové 2 jsou nejnavštěvovanějším víkendovým filmem
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Animovaní Šmoulové 2 skončili vzápětí po premiéře do čela tabulky nejnavštěvovanějších titulů českých kin. O víkendu přilákaly oblíbené modré postavičky 53 488 diváků, kteří v pokladnách nechali 7,7 milionu korun.

Druhá skončila tragikomedie Alice Nellis Revival, kterou zhlédlo 13 091 lidí. Celkem jich má na kontě na 140 tisíc a tržby ve výši 18 milionů korun.

Podle informací Unie filmových distributorů obsadila třetí příčku kriminální komedie Pot a krev s Markem Wahlbergem v roli trenéra z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak bezbolestně zbohatnout. Zhlédlo ji 12 793 lidí, na tržbách si připsala 1,7 milionu korun.

Další dvě místa patří filmu V zajetí démonů, vyprávějícímu hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů, a akčnímu snímku Wolverine s nejslavnějším hrdinou ságy X-Men ztvárněným Hughem Jackmanem.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy