Scorseseho seriál Vinyl slibuje sex, drogy a rokenrol 70. let

mad
10. 10. 2015 8:00
HBO zveřejnila další trailer k desetidílnému seriálu Vinyl, který je zasazen do 70. let v New Yorku. Výkonnými producenty jsou režisér Martin Scorsese nebo zpěvák Mick Jagger. Scenáristou je Terence Winter, který stojí za seriálem Impérium - Mafie v Atlantic City. Vinyl bude vyprávět o fiktivní nahrávací společnosti, kterou vede Richie Finestra v podání Bobbyho Canavaleho známého ze seriálu Impérium, v němž ztvárnil Gypa Rosettiho. V dalších rolích se objeví Olivia Wilde (Rivalové), Ray Romano (Méďa), Juno Temple (Daleko od hlučícího davu) nebo Andrew Dice Clay (Jasmíniny slzy). První díl bude mít premiéru v lednu 2016.
Bobby Cannavale v hlavní roli | Video:
 

Právě se děje

před 46 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy