Ryan Gosling bude režírovat temnou fantasy

Kultura Kultura
31. 8. 2012 9:29
Americký herec chystá režisérský debut
Filmový festival Toronto- Ryan Gosling
Filmový festival Toronto- Ryan Gosling | Foto: Reuters

Hollywood - Filmový server Shock till you drop informoval, že americký herec Ryan Gosling (Blue Valentine, Den zrady) chystá debut na poli režie. Hlavní roli v chystaném filmu How to catch a monster (Jak chytit příšeru) ztvární hlavní roli Christina Hendricksová (seriál Mad Men), se kterou se Gosling zahrál v dramatu režiséra Refna Drive (2011).

Film bude obsahovat prvky fantasy, noiru a napětí, což by mělo podle hercových slov vytvořit moderní pohádku. Příběh se odehrává v surreálném prostřední mizející města, v němž  žije Billy, single matka dvou dětí. Je zatažena do temného a hrůzného podsvětí fantastického světa, zatímco její syn objeví tajemnou cestu do podvodního města.

Natáčení by mělo začít na jaře 2013. Film produkují Marc Platt (Drive, Nine), Adam Siegel (Scott Pilgrim proti zbytku světa) společně s Goslingem, Michelem Litvakem (Bobby, Legie) a Davidem Lancasterem (Díra).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy