reklama
 
 

Robert Pattinson se objeví ve westernovém příběhu

27. 7. 2012 9:49
Hvězda ságy Stmívání si zahraje ve filmu The Rover po boku Guye Pearce

Praha - Zatímco mnozí fanoušci a fanynky Roberta Pattinsona čtou zprávy o nevěře jeho přítelkyně Kirsten Stewart, australská státní společnost Screen Australia potvrdila financování nového filmového projektu, v němž bude představitel upíra Edwarda Cullena účinkovat.

Hlavní postavou snímku The Rover bude Eric v podání čtyřiačtyřicetiletého Guye Pearce (L.A. - Přísně tajné, Memento, Stroj času, Králova řeč), který v blízké budoucnosti žije osamoceným životem v australské poušti a gang lupičů mu na začátku příběhu uloupí poslední zbytky majetku. Muž, jenž podle oficiálního popisu všechno opustil a vzdal se jakékoliv vlídnosti, teď pronásleduje zloděje doprovázen Rayem (Pattison), zraněným členem jejich skupiny.

Scénář k filmu napsal David Michod, známý díky Království zvěrstev, krimithrilleru z roku 2010.

Robert Pattinson se narodil 13. května 1986. V roce 2004 si zahrál v německém filmu Dark Kingdom: Dragon King  založeném na nibelunských legendách. Ve fantasy pro mládež se poprvé objevil coby Cedrik Diggory, spolužák Harryho Pottera ve čtvrtém díle - Harry Potter a Ohnivý pohár. Zaujal až díky své roli ve Twilight sáze, jejíhož posledního dílu se v kinech dočkáme na podzim. Ztělesnil také titulní postavu filmu Miláček a hrdiny mnoha dalších snímků. Zanedlouho, 9. srpna, se v Česku ukáže jako protagonista dramatu Cosmopolis

autor: Kultura | 27. 7. 2012 9:49

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama