Režisér Webb chystá i druhého Amazing Spider-Mana

Kultura Kultura
18. 10. 2012 16:23
Adnrew Garfield si zahraje i v pokračování Spider-Mana
Andrew Garfield bude opět Amazing Spider-Man
Andrew Garfield bude opět Amazing Spider-Man | Foto: Falcon

Praha - Marc Webb (500 dní se Summer) bude režírovat i druhý díl rebootované série o Spider-Manovi. Toho opět ztvární Andrew Garfield (The Social Network). Emma Stone (Černobílý svět) o zopakování role Gwen Stacy se studiem právě jedná.

Natáčení sequelu by podle studia Sony Columbia mělo odstartovat začátkem příštího roku. The Amazing Spider-Man je třetím nejvýdělečnějším komiksovým filmem letošního roku. Na prvním místě jsou Avengers s celosvětovými tržbami ve výši 1,5 miliardy dolarů, druhý je Temný rytíř povstal (přes miliardu dolarů) a třetí pavoučí muž s 751 miliony dolarů.

Druhý díl Spider-Mana by měl dorazit do kin v květnu 2014. Scénář píšou  Alex Kurtzman (Star Trek, Kovbojové a vetřelci) a Roberto Orci (Transformers, Star Trek) podle konceptu Jamese Vanderbilta, který napsal první díl.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 25 minutami

Schodek rozpočtu letos může stoupnout nad 400 miliard korun

Schodek státního rozpočtu letos vzroste podle předsedkyně Národní rozpočtové rady Evy Zamrazilové minimálně na 400 miliard korun ze schválených 320 miliard Kč. Uvedla to v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Ekonomka a členka iniciativy KoroNERV-20 Helena Horská s tím souhlasila, ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) to nevyloučila. Nová výše rozpočtového schodku s ohledem na dopady daňového balíčku bude podle ní stanoven koncem února nebo počátkem března.

"Nevím, řeknu to na přelomu února a března. Nemohu to vyloučit," uvedla v pořadu ČT Schillerová k možnosti, že se schodek vyšplhá nad 400 miliard korun. Podle ministryně financí ale nelze do rozpočtu pouze prostě započítat dopady daňového balíčku. Podle prosincového odhadu ministerstva financí by měl balíček snížit příjmy veřejných rozpočtů o 98,7 miliardy korun, z toho příjmy státního rozpočtu o 87,5 miliardy korun. Ministryně dnes však mluvila o dopadu 65 miliard korun na státní rozpočet

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

U břehů Turecka se potopila ruská nákladní loď, záchranáři se snaží pomoci asi 15 členům posádky

U tureckého pobřeží Černého moře se potopila ruská nákladní loď. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na turecká státní média. Záchranáři se nyní snaží pomoci asi 15 členům posádky, kteří uvízli na moři v trojici záchranných člunů.

Loď určená pro přepravu sypkého nákladu se potopila u pobřeží regionu Inkumu. Oběti na životech zatím nejsou hlášené a příčina neštěstí není jasná.

Guvernér turecké provincie Bartin Sinan Güner uvedl, že na záchraně námořníků se pracuje, počasí je však velmi špatné. V oblasti silně prší a sněží a fouká silný vítr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy