Rapper Frank Ocean vzdal turné po Evropě

Kultura Kultura
14. 8. 2012 10:13
Cítím, se jako sr.., ale musím to udělat, sdělil fanouškům
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Americký rapper Christopher Francis Ocean, známý jako Frank Ocean zklamal jistě nejednoho evropského fanouška, neboť právě zrušil plánovanou cestu po Evropě. Bude se bez něj tak muset obejít celá řada festivalů od Švédska po Českou republiku, kde měl vystupovat postupně od 12. srpna do 22. září, převážně jako doprovod britské kapely Coldplay na jejich světovém turné. První poškozenou akcí v tomto hledu byl švédský Way Out West festival předešlou sobotu.

Čtěte také
Depresivní hédonista Frank Ocean září všemi barvami

„Nechte mě nejdřív říct, že se teďka cítím jako s*áč, ale musel jsem udělat tvrdý rozhodnutí ve svým rozvrhu na pár dalších měsíců,“ prohlásil čtyřiadvacetiletý zpěvák a písničkář, aniž by podal bližší zdůvodnění.

Ocean na sebe v poslední době upoutal pozornost, když se 1. srpna omluvil ze svých detroitských vystoupení kvůli údajným zdravotním problémům a minulý týden opustil festival  Øya v Norsku po pouhých čtyřech písních a organizátoři akce prohlásili, že měl ztratit hlas. Nabízejí se tak spekulace o pokračující nemoci.

Frank Ocean se narodil 28. října 1987 jako Christopher Breaux. Od roku 2005 se věnuje několika hudbě ve stylu hip-hopu a R&B (rock and blues). Jakožto jedna z mála celebrit těchto žánrů se přiznal k lásce k někomu stejného pohlaví.

 

Právě se děje

Další zprávy