Poslechněte si největší hity z filmu Velký Gatsby!

Kultura Kultura
28. 4. 2013 18:34
Jay-Z soustředil na albu k filmu Baze Luhrmanna největší popové hvězdy
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Jay-Z-produkoval soundtrack k očekávanému filmu Baze Luhrmanna Velký Gatsby. A dokázal soustředit největší hvězdy současné pop music, aby aktualizoval hudbu k nové filmové verzi vrcholného díla Francise Scotta Fitzgeralda.

Společnost Jacka Whitea Third Man Records oznámila, že bude vydá hudbu na vinylu i elektronicky a navíc ještě největší hity z alba na sedmipalcových singlech, a to včetně balady svého šéfa Love is Blindness. Kromě ní Soundtrack obsahuje nové skladby Florence and the Machine, Emeli Sandé, Bryan Ferry Orchestra, Beyoncé a Andre 3000, The xx, Lany Del Rey a další.

Album vyjde 7. května, tři dny před premiérou filmu, který také zahájí filmový festival v Cannes. Do české distribuce vstoupí 16. května.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 13 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy