Penélope a Javier si možná zahrají s Angelinou a Bradem

Kultura Kultura
26. 4. 2012 14:24
Cruzová a Bardem si zřejmě zahrají ve filmu The Counselor Ridleyho Scotta
MFF v Cannes - Penélope Cruz
MFF v Cannes - Penélope Cruz | Foto: Reuters

Praha - Penélope Cruzová se objeví zřejmě po boku manžela Javiera Bardema ve filmu The Counselor. Tato zpráva je o to zajímavější, že minulý týden pronikly na veřejnost informace o možné účasti jiného hereckého páru na tomto projektu - Brada Pitta a Angeliny Jolie. Ti by měli opět po osmi letech hrát ve společném snímku. Naposledy v roce 2005 ztělesnili dvojici nájemných zabijáků ve filmu Mr. & Mrs. Smith.

Scénář pochází z pera úspěšného amerického spisovatele a držitele Pulitzerovy ceny Cormaca McCarthyho, jehož knihu Tahle země není pro starý úspěšně zfilmovali v roce 2007 bratři Coenové. Adaptaci se podařilo získat čtyři Oscary. The Counselor (Poradce) se bude v některých ohledech podobat svému předchůdci - hrdinou je totiž právník, který se (stejně jako hrdina „Téhle země") úmyslně zaplete do obchodu s drogami na americko-mexickém pohraničí a svého rozhodnutí později hořce lituje.

Jeden z filmových zasvěcenců příběh popsal jako „Tahle země není pro starý na steroidech". Režie se chopí Ridley Scott a hlavní postavu bude představovat Michael Fassbender, jenž si zahraje i ve Scottově sci-fi Prometheus

Premiéru bude mít film v roce 2013.
 

 

Právě se děje

Další zprávy