Obama s přehledem vyhraje, předvídá Bob Dylan

Kultura ČTK Kultura, ČTK
6. 11. 2012 11:49
Dylan na koncertě v Madisonu podpořil Baracka Obamu

Madison - Průzkumy veřejného mínění před americkými volbami jsou sice vzácně vyrovnané, ale americký zpěvák Bob Dylan je přesvědčen, že prezident Barack Obama republikánského soupeře Mitta Romneyho jasně porazí. Dylan se svou předpovědí přišel v pondělí večer během koncertu v Madisonu ve státě Wisconsin, na který oba kandidáti soustředili velkou pozornost.

Obamu podpořil na jednom z posledních mítinků i Bruce Springsteen.

Čtěte také
Kdyby v USA volili muzikanti, Romney by ostrouhal

Dylan o Obamovi mluvil během přídavku, kdy přerušil svou slavnou písničku Blowin' in the Wind. "Snažili jsme se hrát dobře, protože tu dnes byl prezident," řekl jednasedmdesátiletý Dylan a dodal, že podle něj Obama vyhraje.

"Nevěřte médiím. Já myslím, že to bude drtivé vítězství," řekl Dylan a dokončil písničku za bouřlivého ohlasu publika.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 9 minutami

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy