Novinky na DVD: Láska nebeská poprvé na Blu-rayi

MD
11. 4. 2012 4:32
Jaké filmy vycházejí 11. dubna na DVD a BR?
Foto: Žena

Jaké filmy vychází na DVD a Blu-rayi 11. dubna? Přinášíme vám tři tipy a přehled.

Láska nebeská konečně na Blu-rayi

Oblíbená romantická komedie Láska nebeská (2003) režiséra Rucharda Curtise poprvé vychází na Blu-ray disku. Film se odehrává v současném předvánočním Londýně, kde se odehrává příběh skládající se z mnoha milostných historek. V Lásce nebeské hraje celá plejáda známých herců - např. Billy Nighy, Colin Firth, Hugh Grant, Alan Rickman, Martin Freeman nebo Emma Thompsonová. Disk obsahuje tyto bonusy: Vynechané scény; Hudba Lásky nebeské, Kelly Clarkson "The Trouble With Love Is" videoklip, Billy Mack "Christmas Is All Around" videoklip, Vypravěči.

Alvin a Chipmunkové 3

Na DVD a Blu-rayi vychází třetí díl Alvin a Chipmunkové s animovanými Chipmunky. Tentokrát si vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku.

Druhá série Terapie

Na DVD vychází další díly seriálu Terapie z produkce televize HBO. Jedná se o šestý až patnáctý díl druhé série. Téměř celý seriál odehrává v pracovně psychologa Marka Pošty (Karel Roden), kterého během jednotlivých dnů v týdnu navštěvuje několik různorodých pacientů.

Od 11. dubna na DVD

Arthur a Maltazardova pomsta, Arthur a Minimojové, Arthur a souboj dvou světů, Cartouche, Mandolína kapitána Corelliho, Ohnivé léto, Profesionál, Scooby Doo: Záhady s.r.o.

Každé pondělí dochází do psychologovy pracovny vyzývavá Sandra (Tatiana Pauhofová), která se hned v úvodním díle přizná, že je do Marka zamilovaná. V úterý absolvuje terapii bývalý voják z Afghánistánu (Lukáš Hejlík), u kterého postupně vycházejí najevo jeho válečná traumata. Ve středu se psycholog setkává s mladičkou gymnastkou Lindou (Michaela Doubravová), jež předstíranou suverénností maskuje své sebevražedné sklony. Ve čtvrtek jej navštěvuje manželský pár (Aňa Geislerová a Martin Hofmann), který se hádá kvůli zvažovanému potratu. A každý pátek pak sám navštěvuje svou starší kolegyni, s níž konfrontuje své pochybnosti a rodinné starosti.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Štetina prodloužil se Spartou smlouvu do roku 2022

Slovenský fotbalista Lukáš Štetina prodloužil smlouvu s pražskou Spartou, která by mu vypršela po této sezoně. Osmadvacetiletý obránce zůstane podle nového kontraktu na Letné do konce června 2022. Sparta o tom informovala na svém webu.

Štetina přišel do Sparty v létě 2017 z jiného pražského klubu Dukly. V prvním roce patřil k oporám a spoluhráči ho zvolili nejlepším hráčem sezony. Pak důrazný stoper ztratil místo v sestavě a spekulovalo se o jeho odchodu.

Štetina ale dostal důvěru od trenéra Václava Kotala a v posledních dvou březnových soutěžních zápasech před koronavirovou pauzou nastoupil od začátku. Za výkony proti Ostravě a Slavii byl chválen.

"Tahle smlouva je určitě zadostiučinění. To, co dělám pro fotbal, se mi vrátilo. Věřím i ve fotbalového boha a v tom mám před sebou čistý stůl," řekl Štetina v rozhovoru pro klubovou televizi.

Další zprávy