Nové trailery: Elysium, Superman a gay Douglas

MD
11. 4. 2013 6:54
Podívejte se na ukázky z očekávaných filmů Muž z oceli a Elysium
Elysium
Elysium | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Podívejte se na očekávaný trailer k americkému sci-fi filmu Elysium režiséra Neilla Blomkampa (District 9). Příběh filmu je zasazen do roku 2159. Na vesmírné stanici Elysium žijí lidé v luxusu a bez jakýchkoliv nedostatků, na zdevastované Zemi žijí ostatní. Max (Matt Damon) se pokusí do střeženého Elysia proniknout.

První trailer nabízí mnoho vizuálních efektů, akce a epickou hudbu. Jak dopadne Blomkampův druhý celovečerní film zjistíte od 29. srpna.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Superman přilétá

Televizní spot na Muže z oceli ve třiceti vteřinách ukazuje spíše sestřihané záběry z traileru, což však nemění nic na vysokých očekáváních na výsledek. Příběh známé komiksové postavy Clarka Kenta (Henry Cavill) zrežíroval Zack Snyder (Strážci - Watchmen, 300: Bitva u Thermopyl). V dalších rolích uvidíme Russella Crowa nebo Amy Adams. Premiéra filmu je 20. června.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Michael Douglas jako gay zpěvák

Behind the Candelabra: The Secret Life Of Liberace, nový film Stevena Soderbergha (Bez kalhot, Vedlejší účinky) uvede HBO 26. května. Film s odvážným trailerem je životopisným dramatem o pianistovi a zpěvákovi, který byl znám jako Liberace. Koncertoval, vystupoval v televizi, hrál ve filmech a během 50. a 70. let byl nejlépe placeným bavičem na světě. Zpěváka ztvárnil Michael Douglas (Wall Street: Peníze nikdy nespí, Zkrat) a jeho milence Matt Damon (Nákaza, Koupili jsme zoo).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA podpořily Hongkong, Peking to označil za vměšování

Americká Sněmovna reprezentantů schválila tři zákony, jimiž podpořila demonstranty v Hongkongu, kteří ve velkoměstě bojují za posílení demokracie.

Přijatá opatření se nelíbí Pekingu, který Washington vyzval, aby se nevměšoval do záležitostí Číny. Hongkongští prodemokratičtí zákonodárci zároveň přerušili výroční proslov Čínou podporované správkyně města Carrie Lamové.

Jeden z návrhů zákona přijatých v úterý dolní komorou amerického Kongresu odsuzuje kroky Číny při řešení situace v Hongkongu. Demonstranti zde už několik měsíců protestují proti plíživému omezování svobod ze strany Pekingu a dožadují se demokratických reforem.

před 2 hodinami

V Katalánsku policie zadržela 25 demonstrantů, zraněných je nejméně 74

Pětadvacet osob zadržela policie při úterních demonstracích v Barceloně a dalších katalánských městech, které vypukly po pondělním rozsudku nad separatistickými politiky.

Potyčky s policií, v něž úterní demonstrace mnohdy přerostly, si vyžádaly nejméně 74 zraněných, informoval dnes list La Vanguardia. Španělská vláda násilí odsoudila a uvedla, že jejím cílem je zachovat v Katalánsku bezpečnost.

Nejvíce lidí místní policie podle listu La Vanguardia zadržela během střetů ve městě Tarragona (13), dalších osm ve městě Lleida, tři v Barceloně a jednoho ve městě Sabadell.

Další zprávy