Nové trailery: Elysium, Superman a gay Douglas

MD
11. 4. 2013 6:54
Podívejte se na ukázky z očekávaných filmů Muž z oceli a Elysium
Elysium
Elysium | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Podívejte se na očekávaný trailer k americkému sci-fi filmu Elysium režiséra Neilla Blomkampa (District 9). Příběh filmu je zasazen do roku 2159. Na vesmírné stanici Elysium žijí lidé v luxusu a bez jakýchkoliv nedostatků, na zdevastované Zemi žijí ostatní. Max (Matt Damon) se pokusí do střeženého Elysia proniknout.

První trailer nabízí mnoho vizuálních efektů, akce a epickou hudbu. Jak dopadne Blomkampův druhý celovečerní film zjistíte od 29. srpna.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Superman přilétá

Televizní spot na Muže z oceli ve třiceti vteřinách ukazuje spíše sestřihané záběry z traileru, což však nemění nic na vysokých očekáváních na výsledek. Příběh známé komiksové postavy Clarka Kenta (Henry Cavill) zrežíroval Zack Snyder (Strážci - Watchmen, 300: Bitva u Thermopyl). V dalších rolích uvidíme Russella Crowa nebo Amy Adams. Premiéra filmu je 20. června.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Michael Douglas jako gay zpěvák

Behind the Candelabra: The Secret Life Of Liberace, nový film Stevena Soderbergha (Bez kalhot, Vedlejší účinky) uvede HBO 26. května. Film s odvážným trailerem je životopisným dramatem o pianistovi a zpěvákovi, který byl znám jako Liberace. Koncertoval, vystupoval v televizi, hrál ve filmech a během 50. a 70. let byl nejlépe placeným bavičem na světě. Zpěváka ztvárnil Michael Douglas (Wall Street: Peníze nikdy nespí, Zkrat) a jeho milence Matt Damon (Nákaza, Koupili jsme zoo).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy