McDonaghových 7 psychopatů má nový trailer

Kultura Kultura
1. 9. 2012 8:10
Černá komedie bude vyprávět o navrácení múzy neobvyklým způsobem.
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Chystaná drsňárna, kterou napsal a nyní režíruje dvaačtyřicetiletý irský filmař Martin McDonagh (Six Shooter, V Bruggách) má už dva trailery. První upoutávka na film 7 psychopatů (Seven Psychopaths) byla předeslána standardní zelenou plochou oznamující, že jej může zhlédnout kdokoliv, zatímco čerstvé video již obsahuje drsnější prvky, kvůli nimž je na začátku zpráva zbarvena do ruda.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Komedie si na mušku vezme samotný tvůrčí proces filmového průmyslu. Její hlavní hrdina Marty (Colin Farell) je začínající spisovatel, který doufá v dokončení scénáře k filmů Sedm psychopatů. Pomoci mu v tom chce jeho nejlepší přítel, nezaměstnaný herec Billy (Sam Rockwell), a to jakýmikoliv prostředky. Billymu má pomoci Hans (Christopher Walken) - nábožensky založený muž s násilnickou minulostí. On a Billy unesou psychotickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson) psa, čímž proti sobě obrátí šílencovu vražednou zuřivost. Marthy rázem získá veškeré soustředění a inspiraci, kterou potřebuje, pokud tedy zůstane naživu, aby svůj scénář dopsal a zrealizoval. 

Film bude oficiálně představen na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu 7. září 2012 a ve Spojených státech bude mít premiéru 12.října. V Česku jej budeme moci vidět od 29. listopadu.  

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaké filmové novinky si vyberete?

 

Právě se děje

Další zprávy