Kylie Minogue a Nick Cave znovu hledají divoké růže

Kultura Kultura
1. 11. 2012 11:22
Australanka Minogue vydá album svých hitů v nové úpravě
Koncertní show Kylie Minogue
Koncertní show Kylie Minogue | Foto: Reuters

Praha - Do nového kabátu oblékne Kylie Minogue své největší hity na albu Abbey Road Sessions. A slavný duet When The Wild Roses Grow, který australská popová hvězda před šestnácti lety nazpívala se svým krajanem Nickem Cavem nebude výjimkou.

Minogue na předělávce balady s Cavem opět spolupracovala, jejich největší hit má na novém albu ozvláštnit orchestr. Píseň When The Wild Roses Grow byla pro kariéru Minogue zásadní.

Foto: Aktuálně.cz

Když ji v roce 1996 s Cavem nazpívala, Cave ji pak přidal na své album Murder Ballads, odstartovalo to její cestu ke kariéře respektované popové hvězdy. Do té doby totiž byla Minogue zaškatulkovaná spíš jako zpívající seriálová hvězdička. K písni navíc vznikl i působivý videoklip, v němž Cave jako žárlivý milenec Minogue zavraždí.

Fanoušci Minogue se však mohou těšit i na další nové verze slavných songů. Na albu Abbey Road Sessions se navíc objeví i jedna novinka - píseň Flower.

Kylie Minogue nahrála album během loňského listopadu v londýnském Abbey Road Studios, vyjít má příští týden. Minogue dosud vydala jedenáct alb, posledním je dva roky staré album Aphrodite.

V počátcích kariéry hrála dva roky v australském, populárním seriálu Neighbours, objevila se také například ve filmech The Delinquents, Street Fighter, Bio - Dome, nejnověji pak v hororu Jack and Diane po boku Juno Temple a Dane DeHaan.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy