Kráska Watson potká del Torovo Zvíře

Kultura Kultura
21. 9. 2012 19:29
Herečka známá díky Harry Potterovi se dostane do klasičtější pohádky
Foto: Warner Bros. Pictures

Praha - Dvaadvacetiletá herečka Emma Watson v rozhovoru pro televizní stanici MTV prohlásila, že chystaný projekt mexického režiséra Guillerma del Tora, nové ztvárnění pohádky Kráska a zvíře, bude natáčen od příštího léta. O mladé britské hvězdě se již dlouho předpokládá, že ve filmu ztělesní krásku.

O spolupráci se slavným režisérem prohlásila: „My dva jsme se před jedním, nebo dvěma týdny začali pracovat na scénáři a příští léto to jde „do výroby". Je to pochopitelně moc zábavný. Pracovala jsem na spoustě dalších věcí a byla jsem nervózní. Říkala jsem si: ´Skončí tohle vůbec?´ A Guillermo je do toho tolik zažranej - hodně o tom přemýšlel."

Vypadá to, že Gillermo del Toro se do natáčení pohádky pustí po premiéře svého napjatě očekávaného filmu Pacific Rim o soubojích monster s řízenými roboty.

Emma Watson se narodila 15. dubna 1990. Její první filmovou rolí byla Hermiona Grangerová, spolužačka a kamarádka Harry Pottera. Kromě všech osmi filmů o mladém čarodějnickém učni se objevila také v televizním filmu Ballet Shoes a životopisném snímku Můj týden s Marilyn. Zanedlouho ji uvidíme také v romantickém dramatu The Perks of Being a Wallflower, kriminálním příběhu  The Bling Ring, komedii End of the World a v březnu 2014 dokonce i v biblickém eposu Noah (Noe). Nedávno se o ní také spekulovalo jako o jedné z hlavních protagonistek filmové verze erotického příběhu Fifty Shades of Grey.         

 

Právě se děje

Další zprávy