Hitparádě vládnou písničkáři. Nohavica, Dylan, Klus

Kultura ČTK Kultura, ČTK
19. 9. 2012 13:32
Písničkářské trio doplňuje ze čtvrté příčky Raůza
Foto: ČTK

Praha - Tuzemské albové hitparádě vévodí i tento týden písničkář Jaromír Nohavica. Na druhé místo se dostala novinka Boba Dylana - v září vydané album Tempest. Tři příčky v první desítce obsadil muzikant Tomáš Klus.

Klus je s albem Racek na třetím místě; na šestém a desátém jsou jeho starší desky Hlavní uzávěr splínu a Cesta do záhu(d)by. Čtvrtou příčku obsadila další písničkářská hvězda - Radůza s albem Ocelový město.

Do první desítky se z Čechů dostala ještě kapela Sto zvířat s deskou Hraju na klavír v bordelu a Václav Neckář s albem Dobrý časy.

Ze zahraničních interpretů se do desátého místa umístil Mark Knopfler s albem Privateering a deska Havoc And Bright Lights od Alanis Morissetteové. Novinkou mezi zahraničními alby je v první dvacítce Pet Shop Boys s albem Elysium.

1. Jaromír Nohavica - Tak mě tu máš
2. Bob Dylan - Tempest
3. Tomáš Klus - Racek
4. Radůza - Ocelový město
5. Sto zvířat - Hraju na klavír v bordelu
6. Tomáš Klus - Hlavní uzávěr splínu
7. Mark Knopfler - Privateering
8. Václav Neckář - Dobrý časy
9. Alanis Morissetteová - Havoc And Bright Lights
10. Tomáš Klus - Cesta do záhu(d)by

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy