Godzilla povstane. Ve třicáté filmové podobě

Kultura Kultura
10. 10. 2012 8:07
Legendární monstrum oživí scenárista Iron Mana

Praha - Trailer na třetí pokračování komiksového Iron Mana produkce zveřejní 23. října. Scenárista filmu Drew Pearce podle serveru Variety získal další práci. Bude psát přepisovat scénář pro nově chystaný film Godzilla, dříve než začne casting, který by měl odstartovat zhruba za měsíc.

Příběh o legendárním monstru, jejž proslavil film Godzilla (1998) Rolanda Emmericha režíruje Gereth Edwards, který za sebou má sci-fi thriller Monsters z roku 2010. Na scénáři pracovali David Callaham (Expendables: Postradatelní), Davis S. Goyer (Batmam začíná) a Pearce by text měl spíše doladit a postavy "postaršit"" Studio Legendary chce totiž obsadit spíše starší herce.

Reboot Godzilly na letošním Comic-Conu vzbudil velký ohlas. Informace o zápletce zatím nejsou známy, ví se však, že Godzilla by měla do amerických kin dorazit 16. května 2013 a to i ve 3D formátu. Bude se jednat o třicátý film se zmutovaným veleještěrem v hlavní roli.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaké budou filmové novinky?

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy