Godzilla povstane. Ve třicáté filmové podobě

Kultura Kultura
10. 10. 2012 8:07
Legendární monstrum oživí scenárista Iron Mana

Praha - Trailer na třetí pokračování komiksového Iron Mana produkce zveřejní 23. října. Scenárista filmu Drew Pearce podle serveru Variety získal další práci. Bude psát přepisovat scénář pro nově chystaný film Godzilla, dříve než začne casting, který by měl odstartovat zhruba za měsíc.

Příběh o legendárním monstru, jejž proslavil film Godzilla (1998) Rolanda Emmericha režíruje Gereth Edwards, který za sebou má sci-fi thriller Monsters z roku 2010. Na scénáři pracovali David Callaham (Expendables: Postradatelní), Davis S. Goyer (Batmam začíná) a Pearce by text měl spíše doladit a postavy "postaršit"" Studio Legendary chce totiž obsadit spíše starší herce.

Reboot Godzilly na letošním Comic-Conu vzbudil velký ohlas. Informace o zápletce zatím nejsou známy, ví se však, že Godzilla by měla do amerických kin dorazit 16. května 2013 a to i ve 3D formátu. Bude se jednat o třicátý film se zmutovaným veleještěrem v hlavní roli.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaké budou filmové novinky?

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy