Emma Stone a Colin Firth si zahrají u Woodyho Allena

Kultura Kultura
2. 5. 2013 11:05
Herečka získala hlavní roli ve filmu, který se bude odehrávat ve Francii
Emma Stone
Emma Stone | Foto: Warner Bros.

Praha - Woody Allen začal obsazovat role ve do svého nového filmu a hlavní úlohu dostala čtyřiadvacetiletá Emma Stone. Jinak je o chystaném snímku známo zatím jen to, že bude natáčen na jihu Francie.

Jen několik dnů po zprávě o Emmině obsazení vyšla najevo také účast dvaapadesátiletého britského herce Colina Firtha (Králova řeč, Jeden musí z kola ven), jenž se tento rok objeví ve čtyřech filmových novinkách, včetně třetího dílu trampot Bridget Jonesové.

Andrew Pulver z webové stránky Guardianu  připomíná, že v poslední době s Allenem stále častěji spolupracují herci z mladé generace, jako například Scarlett Johansson nebo Jesse Eisenberg. 

Allen v současnosti dokončuje film s názvem Blue Jasmine, v němž hlavní role dostali Cate Blanchett a Alec Baldwin. Společnost Sonic Pictures Classsics jej popisuje jako „příběh posledních fází akutní krize a života moderní ženy v domácnosti." 

Allena budou doprovázet jeho spolupracovníci z předchozího francouzského snímku, Půlnoc v Paříži - kameraman Darius Khondji, aranžérka Anne Seibel a kostymérka Sonia Grande.     

Emma Stone se poprvé objevila ve filmu roku 2007 díky roli Jules v komedii Superbad. Loni upoutala pozornost veřejnosti jako představitelka Gwen Stacy v superhrdinském dobrodružství Amazing Spider-Man. Letos jsme ji mohli vidět například v Gangster Squad - Lovci mafie.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy