Emma Stone a Colin Firth si zahrají u Woodyho Allena

Kultura Kultura
2. 5. 2013 11:05
Herečka získala hlavní roli ve filmu, který se bude odehrávat ve Francii
Emma Stone
Emma Stone | Foto: Warner Bros.

Praha - Woody Allen začal obsazovat role ve do svého nového filmu a hlavní úlohu dostala čtyřiadvacetiletá Emma Stone. Jinak je o chystaném snímku známo zatím jen to, že bude natáčen na jihu Francie.

Jen několik dnů po zprávě o Emmině obsazení vyšla najevo také účast dvaapadesátiletého britského herce Colina Firtha (Králova řeč, Jeden musí z kola ven), jenž se tento rok objeví ve čtyřech filmových novinkách, včetně třetího dílu trampot Bridget Jonesové.

Andrew Pulver z webové stránky Guardianu  připomíná, že v poslední době s Allenem stále častěji spolupracují herci z mladé generace, jako například Scarlett Johansson nebo Jesse Eisenberg. 

Allen v současnosti dokončuje film s názvem Blue Jasmine, v němž hlavní role dostali Cate Blanchett a Alec Baldwin. Společnost Sonic Pictures Classsics jej popisuje jako „příběh posledních fází akutní krize a života moderní ženy v domácnosti." 

Allena budou doprovázet jeho spolupracovníci z předchozího francouzského snímku, Půlnoc v Paříži - kameraman Darius Khondji, aranžérka Anne Seibel a kostymérka Sonia Grande.     

Emma Stone se poprvé objevila ve filmu roku 2007 díky roli Jules v komedii Superbad. Loni upoutala pozornost veřejnosti jako představitelka Gwen Stacy v superhrdinském dobrodružství Amazing Spider-Man. Letos jsme ji mohli vidět například v Gangster Squad - Lovci mafie.   

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy