DiCaprio, Hardy a Maguire filmem bojují za práva zvířat

Kultura Kultura
29. 8. 2012 22:28
Trio herců bude produkovat drama o nelegálním obchodu se zvířaty
Zleva: Hardy, DiCaprio, Maguire
Zleva: Hardy, DiCaprio, Maguire | Foto: Getty Images

Praha - Hollywoodští herci Leonardo DiCaprio (Prokletý ostrov, Počátek), Tobey Maguire (Bratři, Pí a jeho život) a Tom Hardy (Warrior, Země bez zákona) budou společně produkovat drama o nelegálním obchodováním se zvířaty pod studiem Warner Bros. Podle serveru The Hollywood Reporter se bude film soustředit na všechno od chycení zvířat v afrických savanách až po výsledné "produkty", které končí v pařížských módních domech.

Američtí herci DiCaprio a Maguire jsou přáteli a sdílí názor ohledně práv zvířat. Společně se objeví v dramatu Velký Gatsby režisér Baze Luhrmanna, jehož premiéra byla posunuta na léto 2013. S Hardym se DiCaprio seznámil při natáčení Inception Christophera Nolana. Představitel Banea z filmu Temný rytíř povstal přišel s nápadem na film poté, co slyšel historky od přátel, jež byli členy speciálních jednotek, ale stali se bojovníky proti pytlačení se zvířaty v Jihoafrické republuce a v dalších zemích.

Aktuálně se hledá scenárista. Trio bude film nejen produkovat, ale možná se v něm objeví i jako herci. Není však pochyb, že tato tři hvězdná jména mají o zájem médií i diváků postaráno. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy