reklama
 
 

Devátá série amerického Kanclu bude tou poslední

24. 8. 2012 9:08
Na závěr se vrací původní režisér Greg Daniels

Praha - Chystaná devátá série americké verze seriálu Kancl bude jeho poslední. Populární pořad se v posledním roce potýkal s úbytkem sledovanosti, a jelikož se několik herců včetně představitele hlavní postavy Steva Carrella rozhodlo odejít, televizní stanice NBC hodlá sitcom ukončit.

„Tenhle rok je pravděpodobně naší poslední šanci … k důstojnému závěru," sdělil portálu Entertainment Weekly její původní šéf Greg Daniels, který se ke Kanclu vrací poté, co jej po páté sérii opustil.

Pro její závěr prý chystá velké věci a měla by se vrátit celá řada starých známých tváří. Zda ale jednou z nich bude také Steve Carell v roli ignorantně necitlivého a přitom neškodného šéfa Michaela Scotta nicméně není jasné. Carell se totiž aktuálně chce věnovat hlavně své rodině, nehledě na údajné nabídky z Hollywoodu.

Americká verze Kanclu, fiktivního dokumentu o velkoobchodu s papírem, vznikla jako remake sitcomu z produkce BBC. Jeho tvůrci jsou britští komici Stephen Merchant a Ricky Gervais, kteří dohromady napsali také další televizní seriály Komparz nebo aktuálněji Life's Too Short, kde hlavním hrdinou je vždy trochu podivínský a sociopatický looser.

Daniels ve své verzi chce mimo jiné poodkrýt samotný formát seriálu a odhalit, kdo je vlastně tvůrcem velkoobchodního dokumentárního filmu.

autor: Kultura | 24. 8. 2012 9:08

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama