reklama
 
 

Cumberbatch má úžasný tajný plán, odhaluje Star Trek

4. 1. 2013 14:25
Režisér J.J.Abrams odtajnil roli Benedicta Cumberbatche

Praha - Od chvíle, kdy vešlo ve známost, že se Benedict Cumberbatch objeví v pokračování Star Treku - Star Trek : Into Darknes, začaly dohady o tom, koho bude populární britský herec představovat. Je, nebo není Khan? Je John Harrison jenom pseudonym?

Režisér J.J. Abrams si dlouho nechával jakékoliv info o této postavě v rukávu a až nyní se ohledně Cumberbatchovy úlohy víc rozpovídal. „John Harrison je původně obyčejný člověk. A teď, co ho činí tak děsivým. Je to člověk pracující pro organizaci jménem Starfleet, ke které se však obrátí zády, neboť má svůj vlastní příběh a úžasný tajný program," popisuje Abrams.

Z Harrisona se stane velmi nebezpečný protivník. „Po dvou násilných útocích v Londýně a Spojených státech se naši hrdinové snaží Harrisona dopadnout. Ale zjistí, že je to mnohem těžší, než předpokládali," dodává Abrams.

Pro Benedicta Cumberbatche to není první záporná role - v roce 2007 například ztvárnil Paula Marshalla v Pokání. Zahrál si také ve Spielbergově dramatu Válečný kůň, historickém filmu Králova přízeň, Stephena Hawkinga zas ztvárnil v životopisném filmu Hawking. Nejvíc ho však proslavila role novodobého Sherlocka Holmese v seriálu televize BBC Sherlock. Namluvil také roli draka Šmaka a zahrál si Nekromanta v Jacksonově Hobitovi.

Star Trek : Into Darkness se v britských kinech objeví 17 května, česká premiéra je plánována na 6. června.

autor: Kultura | 4. 1. 2013 14:25

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama