Čtvrtý Jurský park šel k ledu. Na neurčito

Kultura Kultura
10. 5. 2013 11:50
Colin Trevorrow se za dinosaury vydá později než čekal
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Ještě nedávno byly přípravy na natáčení Jurského parku IV v plném proudu a režisér Colin Trevorow posílal přes Twitter fotografii označenou jako „Nibar", narážejíc tak na dějiště prvního dinosauřího dobrodružství z roku 1993.

Nyní ovšem společnost Universal Pictures náhle výrobu filmu pozastavila, ale zároveň ujišťuje veřejnost, že jej nakonec realizuje. Bývalé datum premiéry bylo stanoveno na 13. června 2014.

Čtěte také
Recenze: Jurský park je oslňující i po 20 letech. Proč?

"Ve spolupráci s filmaři se studio Universal rozhodlo vypustit Jurský park IV v pozdější době, aby měli tvůrci i společnost  dost času na zprostředkování publiku nejlepší možné verze milované filmové série od Universal. Nemohli bychom být nadšenější vizí Colina Trevorrowa a těšíme se, až on a producenti vytvoří další kapitolu," stojí v oficiálním prohlášení.

Podle zákulisních zpráv je studio v souvislosti s Jurským parkem velmi ambiciózní a chce, aby nový produkt byl ještě „epičtější", než si původně producenti představovali, což vedlo ke střetům názorů. O účinkování v hlavních rolích probíhala jednání s herečkou Bryce Dallas Howard (Spider-Man 3, Černobílý svět), dcerou slavného režiséra Rona Howarda a Davidem Oyelowem (Lincoln, Jack Reacher: Poslední výstřel).             

Nový Jurský park by se podle plánu měl natáčet ve 3D.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy