Black Sabbath vedou českou hitparádu před Nohavicou

Kultura ČTK Kultura, ČTK
26. 6. 2013 15:15
Album 13 od Black Sabbath je druhý týden nejprodávanější deskou
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne | Foto: Profimédia

Praha - Devatenácté studiové album heavymetalové skupiny Black Sabbath s názvem 13, první se zpěvákem Ozzy Osbournem od roku 1978, je druhý týden v čele české hitparády.

Na druhém místě je stejně jako v minulém týdnu Jaromír Nohavica s kompilací Tenkrát / Nostalgie 90. let, který má ještě na sedmém místě své poslední album Tak mě tu máš.

Čtěte také
Recenze: Black Sabbath podnikli výlet ke kořenům metalu

Na třetím místě je nová nahrávka rapperů Prago Union s názvem Vážná hudba, na čtvrté místo z osmého postoupila Lucie Vondráčková s nahrávkou Oheň. Následuje kapela Doctor P.P. zpívajícího právníka Petra Pečeného s albem Zdravý doktor. Na šesté místo ze třetího sestoupila francouzská zpěvačka Isabella Geffroyová známá pod uměleckým jménem Zaz s deskou Recto Verso.

Naopak na osmé místo z dvanáctého se posunula deska Pink s deskou Truth About, ještě větší skok ze čtyřiadvacátého na deváté místo se podařil skupině 30 seconds to Mars s albem Love Lust Faith + Dreams a desítku nejprodávanějších desek uzavírá nahrávka Inzerát kapely Kryštof.

Mezi dvaceti nejprodávanějšími alby z tuzemské produkce ještě skončil Vojtěch Dyk & B-Side Band s koncertním záznamem Live at La Fabrika, Sabina, debutové album letošní vítězky SuperStar Sabiny Křovákové, nahrávka Tří sester Líná hudba holý neštěstí, Racek Tomáše Kluse a kompilace Tata Bojs Hity a city.

Ze zahraničních alb byl ještě zájem o nahrávku Daft Punk s novinkou Random Access Memories, Depeche Mode s Delta Machine, Didn't It Rain od Hugha Laurieho alias Doktora House a taneční výběry Summer Hits 2013 a Taneční liga 150.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy