30 Seconds to Mars vezou na Rock for People nové album

Kultura ČTK Kultura, ČTK
8. 3. 2013 15:29
Kalifornská poprocková parta se chce stát hitem letních festivalů
30 seconds to Mars
30 seconds to Mars | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Festival Rock for People ohlásil dalšího headlinera. Do Hradce Králové dorazí kalifornská poprocková kapela 30 Seconds to Mars v čele s hollywoodským hercem Jaredem Leto. Stejně jako v případě již oznámených Queens of the Stone Age i tato kapela na letošek ohlásila nové studiové album a právě vydala nový singl.

Promotéři festivalu Rock for People oznámili také účast britských Modestep a dvojice švédských kapel Royal Republic a Friska Viljor.

"Čtyři roky od poslední desky This Is War, velmi slibné ohlasy na nový singl, výborná kondice a věhlas kapely, která se chce dle všeho stát hvězdou letošní festivalové sezony v Evropě - co více si přát?" uvedl na adresu 30 Seconds to Mars ředitel Rock for People Michal Thomes.

Jared Leto
Jared Leto | Foto: Aktuálně.cz

30 Seconds to Mars se v České republice představili před dvěma lety na Prague City Festivalu, který se konal na pražském Výstavišti. Kapela odzpívala hity jako A Beautiful Lie, This Is War nebo Closer to the Edge podpořené efektní projekcí. Nešlo však přeslechnout, že kytarista a zpěvák Jared Leto měl potíže s hlasivkami.

Rock for People 2013 má velmi otevřenou dramaturgii. Nabídne kombinaci prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými přehlídkami. Mezi potvrzenými kapelami jsou Queens of the Stone Age, The Parov Stelar Band, Billy Talent, Gogol Bordello, Klaxons, Papa Roach či A Day to Remember. Festival představí také speciální projekty kapely Please The Trees a písničkáře Xindla X. Z tuzemských skupin dále přijedou Kryštof, Charlie Straight a Pražský výběr.

Rock for People 2013 se uskuteční od 2. do 5. července v Hradci Králové. V prodeji jsou už poslední stovky vstupenek za 1400 korun, po jejich vyprodání cena stoupne na 1550 korun.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 25 minutami

Obhajoba ani obžaloba v procesu s expolicistou obviněným v USA z vraždy černocha Floyda nebudou volat další svědky. V pondělí zazní závěrečné řeči

Další zprávy