Kotě předstíralo smrt v hospodě v Otrokovicích

Report
19. 8. 2009 14:30
Otrokovice - Městští policisté řešili kuriózní případ v otrokovické restauraci.

Hlídka byla v úterý odpoledne personálem podniku přivolána k náhlému úmrtí.

Překvapení strážníci na místě s překvapením zjistili, že mrtvý nebyl člověk, ale malé kotě.

To podle vysvětlení personálu vběhlo do restaurace a odmítalo ji opustit. Pak náhle upadlo a zemřelo.

"Kotě leželo nehybně na podlaze a tak je strážníci přenesli do služebního auta. Před odvozem těla zvířete do veterinárního asanačního ústavu jsme však museli, po dohodě s veterinářem, zjistit jestli zvíře v restauraci někoho nepokousalo či nepoškrábalo," popsal zásah velitel otrokovické městské policie Tomáš Gromus.

Protože nikdo z hostů restaurace zvířetem zraněn nebyl, chystali se strážníci po posledním ohledání nehybného těla ke zmíněnému převozu.

Těsně před odjezdem z restaurace ale překvapeně zjistili, že vystrašené kotě svou smrt pravděpodobně předstíralo a že je živé.

Policisté je proto vypustili mimo městskou aglomeraci do volné přírody.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Fotbalisté Turína uhráli remízu na Laziu a zachránili se, sestupuje Benevento

Fotbalisté FC Turín uhráli v dohrávce 25. kola italské ligy bezgólovou remízu na hřišti Lazia Řím, jež v závěru nastřelilo dvě tyče, a zachránili se v Serii A. Nejvyšší soutěž jako třetí opouští Benevento, které se připojí už k dříve známým sestupujícím Crotone a Parmě.

Turín získal potřebný bod navzdory tomu, že v posledních minutách čelil velkému tlaku favorizovaného Lazia. V 84. minutě domácí kanonýr Ciro Immobile nastřelil z penalty jen tyč, stejně jako v šesté nastavené minutě hlavou Manuel Lazzari.

Kolo před koncem tak Turín získal čtyřbodový náskok před osmnáctým Beneventem, které trénuje bývalý hvězdný útočník Filippo Inzaghi. Lazio vedené jeho mladším bratrem Simonem skončí šesté a bude hrát v příští sezoně Evropskou ligu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

V Praze Kbelích dnes večer přistál první ze dvou nových letounů CASA pro českou armádu. Modernizovaný model doplní nynější flotilu čtyř letounů

Zdroj: ČTK
Další zprávy