reklama
 
 

Komik Louis C. K. se chystá do Prahy. První vystoupení okamžitě vyprodal, přidává proto druhé

5. 8. 2016 9:52
Šestinásobný držitel ceny Emmy a jeden z nejslavnějších amerických komiků Louis C. K. dorazí do Prahy. K prvnímu již vyprodanému vystoupení 22. srpna v Kongresovém centru přidal nakonec ještě druhé, které si o den později odbude v Rudolfinu.

Louis C. K. je zajímavý tím, že ve svých stand-upech velmi intimně a detailně probírá svůj život, takže s ním fanoušci prošli jeho manželstvím, rozvodem, následnou krizí i nalezením nového klidu.

Seriál Louie, vysílaný i v Česku pod názvem Rozvedený se závazky, se rovněž skládal ze střípků jeho života, byť převedených do stylizované podoby.

U nás může přístup "rodinných historek" evokovat nechvalné estrády Petra Novotného, v podání Louise jde ale o velmi ostrý a sebereflektivní komentář s přesahem k obecnější platnosti, který překvapuje především svou nekorektní upřímností ohledně vztahů a rodičovství.

Nedávno Prahu navštívil britský komik Jimmy Carr, který reprezentuje bezkontextový humor, smršť sprostých vtipů bez snahy předat poselství. Louis C. K. je přesným opakem, jeho výstupy bývají velmi osobní, založené na zkušenosti a spojené jak s jeho osobou, tak i fází života, v níž se právě nachází.

Předprodej vstupenek na vystoupení 23. srpna bude zahájen 8. srpna.

autor: Kultura | 5. 8. 2016 9:52

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama