reklama
 
 

Komik žertoval na pódiu o své smrti. Když pak zemřel na infarkt, lidé omylem tleskali

15. 4. 2019 18:00
Britský komik Ian Cognito během představení v městečku Bicester žertoval o mrtvici, chvíli poté však skutečně zemřel. Lidé se domnělé replice smáli ještě několik minut, aniž tušili, že hercův život skončil přímo na jevišti.

Ian Cognito proslul jako stand-up komik, který však nikdy nedosáhl obrovské popularity. Lidé jej často přirovnávali k americkému komikovi Lennymu Bruceovi nebo Jerrymu Sadowitzovi.

Minulý čtvrtek vystupoval v baru Atic v městečku Bicester nedaleko Oxfordu. Během večera se mu udělalo zle a zemřel na infarkt přímo na jevišti za smíchu publika.

Trvalo zhruba pět minut, než lidé přišli na to, že s Cognitem něco není v pořádku. I přes snahy o resuscitaci však komik, který se ve skutečnosti jmenoval Paul Barbieri, zemřel. 

Pořadatel akce Andrew Bird pro britský web BBC uvedl, že muž se mu již před představením svěřil, že se necítí dobře, přesto trval na tom, že svůj kus odehraje.

Bird uvedl, že se o svém zdravotním stavu před publikem žertoval, a dokonce prý řekl: "Představte si, že bych zemřel přímo před vámi, tady na jevišti." Pořadatel dodal, že komikovi by se taková smrt ve skutečnosti líbila. "Akorát by si přál víc peněz a větší místo," uvedl s nadsázkou Bird.  

Jeho kolegové z branže po celém světě herci s neotřelým smyslem pro humor vzdali hold. 

autor: Magazín | 15. 4. 2019 18:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama