Kněz si v kostele užíval sex se dvěma dominami. Znesvěcený oltář církev radši spálila

Magazín Magazín
24. 11. 2022 13:49
Dnes už bývalý katolický kněz Travis Clark z města Pearl River v americké Louisianě si odsedí tři roky ve vězení za obscénní chování. Před dvěma lety se totiž přímo v kostele oddával sexu se dvěma dominami a ještě se při tom nechal natáčet. Oltář, na kterém seděl, církev nechala zničit.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Shutterstock

Při sexu ve třech Clarka a jeho společnice překvapil náhodný kolemjdoucí. Když koncem září roku 2020 v jedenáct hodin večer zahlédl, že se v kostele svítí, bylo mu to divné, a tak se přes okno podíval, co se uvnitř děje. Ke svému překvapení však nespatřil kněze ponořeného do hluboké modlitby, ale stal se svědkem divokých orgií. Píše o tom web LADbible.

Clark zrovna seděl svlečený na oltáři, zatímco dvojice žen se před ním promenádovala ve vyzývavých latexových kostýmech. Celou scénu snímala kamera, kterou si kněz připevnil na stativ. Natáčet se ovšem rozhodl i nepozorovaný host, který s pikantním videem následně zamířil na nejbližší policejní stanici, aby ho ukázal strážníkům.

Policisté ani chvíli neváhali a Clarka i obě dominy zatkli, aniž by trio stihlo své radovánky dokončit. Zároveň na místě činu zajistili hned několik sexuálních pomůcek. Clark dostal na konci letošního listopadu trest ve výši tří let odnětí svobody za obscénní chování. Dominy byly odsouzené pouze za vandalství.

Kromě pobytu ve vězení bude muset bývalý kněz ještě zaplatit pokutu tisíc dolarů (přes 23 tisíc korun). Přitom už dříve musel věnovat osm tisíc dolarů (více než 187 tisíc korun) svému arcibiskupství. Církev se totiž na základě kanonického práva rozhodla znesvěcený oltář spálit a nahradit ho novým, což si vyžádalo značné výdaje.

Video: Znásilnění není špatný sex, je to celoživotní trauma. Církev oběti vydírá, tvrdí Hrdá (3. 12. 2019)

Chování církve je nejen neetické, ale i trestné, říká advokátka Lucie Hrdá, která zastupuje oběti zneužívání. | Video: Daniela Drtinová
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Poprvé v historii. Izraelský prezident Herzog přiletěl na návštěvu do Bahrajnu

Izraelský prezident Jicchak Herzog přiletěl do Bahrajnu, informovala agentura AFP. Toto království v Perském zálivu patří k několika muslimským státům, s nimiž Izrael normalizoval vztahy. Jde o první návštěvu hlavy židovského státu v této zemi a izraelská média ji označují za historickou.

Herzoga v zemi přivítal bahrajnský ministr zahraničí Abdal Latíf bin Rašíd Zajání. Poté se setkal s králem Hamadem bin Ísou Chalífou i korunním princem a premiérem Salmánem bin Hamadem Chalífou. Herzog dříve uvedl, že při setkání se chce soustředit na "způsoby posílení hospodářské spolupráce" mezi oběma zeměmi, jakož i na otázky změny klimatu a bezpečnosti.

Bahrajn a Spojené arabské emiráty, které Herzog navštíví v pondělí, se v září 2020 staly prvními arabskými státy, které v uplynulém čtvrtstoletí normalizovaly vztahy s Izraelem. Předtím takový krok učinily pouze dvě arabské země - Jordánsko v roce 1994 a Egypt v roce 1979. Dohodu s Izraelem zástupci SAE a Bahrajnu podepsali ve Washingtonu. Palestinci krok odsoudili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy