Kevin Spacey je opět středem pozornosti. Prokurátor zvažuje žalobu za sexuální napadení v roce 1992

Magazín Magazín
12. 4. 2018 11:00
Prokurátoři z Los Angeles přezkoumávají staré obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního napadení muže v roce 1992, informovala britská BBC. Mluvčí 58letého herce se k tomu odmítla vyjádřit. Losangeleská policie začala případ přezkoumávat v prosinci a výsledky předala na začátku dubna. Žádné další detaily nebyly zveřejněny. Zda bude případ znovu otevřen, není zcela jasné, protože na sexuální zločiny se v Kalifornii vztahuje desetiletá promlčecí lhůta. Spacey čelí řadě obvinění ze sexuálních útoků od listopadu, kdy jej nařkl herec Anthony Rapp. Herec uvedl, že si událost nepamatuje, ale pro jistotu se omluvil. Skandál jej připravil o řadu rolí, včetně působení v seriálu Domek z karet.
Kevin Spacey v seriálu Domek z karet.
Kevin Spacey v seriálu Domek z karet. | Foto: ČTK
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy