Kesha v Praze! Vyhrajte dva lístky a drumhead z turné

Kultura Kultura
10. 7. 2013 13:07
Na pražský koncert zpěvačky Keshy nabízíme dvakrát dvě volné vstupenky
Foto: Aktuálně.cz

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz dvakrát dvě volné vstupenky na pražský koncert zpěvačky Keshy. A navíc jeden šťastný výherce získá přímo předmět z turné Ke$hy (membránu z bicích - drumhead), který si vyzvedne přímo v den koncertu na místě!

Výherce budeme informovat mailem, budou zapsaní na guestlistu před koncertem.

Zpěvačka a raperka Kesha svůj set "žvýkačkového" elektropopu rozbalí 18. července v pražském klubu SaSaZu!
 
Za krátkou dobu své kariéry má na kontě už přes padesát nominací na prestižní hudební ceny a 14 jich proměnila. Tvrdě na sobě pracuje, skládá vlastní hudbu a má na svědomí i několik hitů pro své kolegyně, Britney Spears a Miley Cyrus.

Foto: Sony

"Prostě od dětství jsem si byla jistá, že chci být rock star a nikdo mě nezastaví." říká Kesha.
 
Podařilo se jí prorazit v roce 2009, kdy se objevila na singlu Right Round rapera Flo Ridy a od té doby její hvězda slávy prudce stoupá. Její debutové album Animal se stalo ve Spojených státech jedničkou a s megahitem TiK ToK pokořila dosavadní rekord digitálního prodeje pro sólovou zpěvačku.

Po úspěchu prvního singlu Die Young z aktuálního alba Warrior, vystoupal do čela hitparád její nejnovější hit C'Mon.

"Má to své zvláštní kouzlo a tahle „Katy Perry s doktorátem ze sociologie" fascinuje svět popu natolik, že pozvání na novou desku neodmítli Iggy Pop nebo členové kapel The Flaming Lips, The Strokes a The Black Keys. Možná to všechno na zběžný pohled vypadá jako vlhký sen fanouška s fixací na excentrický pop, skutečnost je ale poněkud méně prozaická: druhá deska Ke$hy nazvaná Warrior opustí vlastně teritorium žvýkačkového electropopu jen výjimečně," napsal o Keshině desce Warrior recenzent Aktuálně.cz Karel Veselý.
 
Keshiny texty jsou často o party a pařbách. Vůbec se netají tím, že ji baví lidi šokovat, ale má i svou jemnější stránku. „Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat, mít v sobě drzost. Chci, aby se lidi s mou hudbou cítili při poslechu spříznění," říká o své tvorbě.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy