Kensingtonský palác zveřejnil první fotky nové generace Windsorů. Chybí jenom novorozený Louis

Magazín Magazín
21. 5. 2018 17:01
Britská královská rodina zveřejnila v pondělí odpoledne na Twitteru první rodinné fotky ze sobotní svatby prince Harryho a Meghan Markleové. Nechybí na nich královna Alžběta II. s princem Philipem, vévodou z Edinburghu, ani matka nové vévodkyně ze Sussexu. Po boku Meghan a Harryho stojí kromě prince Charlese a Camily, vévodkyně z Cornwallu, i vévoda a vévodkyně z Cambridge společně se svými nejstaršími dětmi Georgem a Charlottou. Chybí jen nejmladší syn Louis, narozený v dubnu, jenž se svatby nezúčastnil. Focení proběhlo v prostorách Windsorského hradu po první novomanželské projížďce.
První svatební fotky vévodů ze Sussexu s družby a družičkami.
První svatební fotky vévodů ze Sussexu s družby a družičkami. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 16 minutami

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a po domácím vítězství 129:92 nad Orlandem stále dotírají na lídra Východní konference Philadelphii. Sixers se v čele tabulky udrželi díky výhře 111:97 nad Dallasem. Při shodném počtu 22 vítězství mají oproti Nets na kontě o jednu porážku méně.

Výsledky NBA:

Brooklyn - Orlando 129:92, Denver - Washington 110:112, Memphis - LA Clippers 122:94, Milwaukee - New Orleans 129:125, New York - Sacramento 140:121, Philadelphia - Dallas 111:97.

Další zprávy