Kdo vyhrál dvoudiskové DVD Piráti z Karibiku 3?

gra
12. 12. 2007 14:07
Kdo získal s Aktuálně.cz DVD s mnoha bonusy
Piráti z Karibiku 3 - Na konci světa
Piráti z Karibiku 3 - Na konci světa | Foto: Falcon

V soutěžních otázkách jsme se vás ptali na toto: Jak se jmenoval první díl Pirátů, kdo natočil třetí díl, kdo si zahrál postavu Willa Turnera?

A zde jsou správné odpovědi: První díl tvůrci pojmenovali Piráti z Karibiku - Prokletí černé perly, třetí díl natočil Gore Verbinski, Turnera ztvárnil Orlando Bloom.

Papírovou postavu získá: Pavlína Ostrá

DVD si odnesou: Dominik Hladký, Denisa Jandourková, Jan Blažek, František Jančárek, Broňa Kosiarzová

 

Právě se děje

před 6 minutami

Průmyslová výroba v Číně rostla nejpomaleji za 17 a půl roku

V srpnu stoupla průmyslová výroba v Číně v meziročním srovnání o 4,4 procenta, což byl nejpomalejší růst od února 2002. Zpráva, kterou v pondělí zveřejnil čínský statistický úřad, je dalším znamením, že ekonomika kvůli obchodní válce a slabé domácí poptávce slábne. Některé sektory naopak vykázaly zlepšení, jako produkce oceli a elektřiny. Analytici však dodávají, že celkově byl růst slabší kvůli výrobním omezením před oslavami 70. let od vzniku Čínské lidové republiky, které se uskuteční 1. října.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

V 75 letech zemřel hudebník a producent Ric Ocasek, manžel první české topmodelky

Americký rockový hudebník a producent byl v neděli nalezen mrtvý ve svém bytě na Manhattanu, uvedla dnes agentura AP s odvoláním na newyorskou policii. Policisté na místě nezjistili žádné známky cizího zavinění, příčinu smrti nyní určí soudní lékař. Ocasekovi, zpěvákovi legendární rockové kapely The Cars a manželovi první topmodelky českého původu Pavlíny Pořízkové, bylo 75 let.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami
Další zprávy