Kdo vyhraje StarDance? Vágner sázkaře překvapil, rybáři mu místo výlovu rybníků fandí

Kdo vyhraje StarDance? Vágner sázkaře překvapil, rybáři mu místo výlovu rybníků fandí
V sobotním finále desáté řady taneční soutěže StarDance mají podle bookmakerů stejné šance na vítězství herec Matouš Ruml...
... a herečka Veronika Khek Kubařová.
Triumf rybáře Jakuba Vágnera by byl velkým překvapením.
V minulém kole byl Vágner jednoznačným favoritem na vyřazení (1,3:1).
Foto: Česká televize
Magazín ČTK Magazín, ČTK
12. 12. 2019 15:44
V sobotním finále desáté řady taneční soutěže StarDance mají podle bookmakerů stejné šance na vítězství herec Matouš Ruml a herečka Veronika Khek Kubařová. Triumf rybáře Jakuba Vágnera by byl velkým překvapením. Sázkaři nejvíce věří Khek Kubařové.

"V posledních kolech Jakub Vágner notně zčeřil vody a musíme přiznat, že jsme jeho potenciál dílčím způsobem podcenili. Přece jen jsme širokou rybářskou obec během podzimu čekali u rybníků při výlovech. Oni místo toho evidentně fandí a podporují svého slavného kolegu," uvedl hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

V minulém kole byl Vágner jednoznačným favoritem na vyřazení (1,3:1). Porota a diváci však nakonec rozhodli o tom, že se soutěží se rozloučil youtuber Karel Kovář alias Kovy.

Podle Hanáka jde zhruba polovina sázek na herečku Khek Kubařovou, 30 procent na vítězství herce Rumla a pětina na Vágnera. "Rozdíl mezi Kubařovu a Rumlem vidíme jako minimální, vyhrát mohou oba. V kontextu průběhu celé soutěže i faktu, že ženy neprofesionálky to mají přece jen trochu složitější, by si ale vítězství více zasloužila princezna Kubařová," doplnil Hanák.

Češi prosázeli miliony

StarDance podle něj opět potvrdila, že v porovnání s podobnými společenskými událostmi patří mezi sázkaři k nejoblíbenějším. Sázkové kanceláře podle informací ČTK přijaly sázky zhruba za pět milionů korun. Téměř polovina byla vsazena takzvaně live, tedy až během soutěžního večera.

"Rybář Jakub Vágner sice umí nahodit a ulovit téměř cokoliv z neznámých hlubin, ale jeho návnady na porotu ani diváky tentokrát stačit nebudou. Taneční schopnosti i pověstná jiskra navíc jsou na straně herců Khek Kubařové a Rumla. Těm výrazně straní i naši sázkaři a bookmakeři," uvedl mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava. Sázkaři podle něj vsadili na vítězství Khek Kubařové tolik, jako na její mužské soupeře dohromady.

Také u Chance podle mluvčí Markéty Světlíkové sázkaři nejvíce věří Khek Kubařové. "Z finálových párů naši bookmakeři favorizují shodně Matouše Rumla a Veroniku Khek Kubařovou. Podobně vidí situaci i sázející, kteří mezi ně rozdělili své tipy prakticky rovnoměrně v poměru 50:50," dodal mluvčí Sazky Václav Friedmann.

Taneční klání celebrit s profesionálními tanečníky se na televizních obrazovkách objevilo poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala ČT.

Video: Tančit naučím i dřevo, říká porotce ze StarDance

Tanec jsou ohromné emoce, do tanečních jsou často dovlečeni muži, ale pak jsou to oni, kteří chtějí pokračovat. StarDance je těžké hodnotit. | Video: DVTV, Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na vládní čtvrť v Bagdádu dopadly tři rakety

Tři rakety dopadly v pondělí večer do ostře střežené zelené zóny v Bagdádu, ve které se nacházejí vládní budovy i diplomatické mise včetně velvyslanectví Spojených států. Nikdo nebyl zraněn. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroje. 

Podobné raketové útoky zažila vládní čtvrť za poslední měsíce již několikrát. Kdo za útokem stojí, nebylo jasné. Nicméně podle Washingtonu měly podobné akce v minulosti na svědomí proíránské milice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy