Kate Winsletová si ubránila svoji milostnou scénu. Kvůli břichu měla zmizet

bb bb
1. 6. 2021 17:50
Držitelka Oscara Kate Winsletová zabránila režisérovi seriálu Mare z Easttownu, aby vystřihl milostnou scénu, ve které je částečně vidět její "vypouklé" břicho. "Opovaž se!" nařídila herečka Craigu Zobelovi. Winsletová si ve scéně v oceňovaném seriálu HBO zahrála s hereckým kolegou a seriálovým partnerem Guyem Pearcem.
Podívejte se na ukázku milostné scény ze seriálu Mare z Easttownu. | Video: HBO

Pětačtyřicetiletá Britka v minisérii Mare z Easttownu realisticky ztvárnila ženu ve středním věku. "Moje postava je normální ženská s chybami, jejíž tělo a tvář odpovídají jejímu věku," řekla Winsletová.

Herečka navíc vyvolala udivené reakce, když dvakrát odmítla plakát propagující seriál, protože "je příliš retušovaný". Prohlásila, že sama moc dobře ví, kolik vrásek má opravdu kolem očí.

"Myslím, že jsme po tomhle trochu hladoví," řekla Winsletová v rozhovoru pro New York Times o nedostatku neretušovaných a realisticky ztvárněných ženských těl ve filmech a seriálech.

V minisérii Kate Winsletová hraje Mare Sheehanovou, detektivku z pensylvánského městečka Easttown. Zatímco Mare vyšetřuje místní vraždu, její vlastní život se pomalu rozpadá.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 51 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy