Začíná festival ve Varech. Tipy, kde potkat hlavní hvězdy, dobře se najíst i přespat

Magazín ČTK Magazín , ČTK
28. 6. 2019 6:01
Promenádou hostů po červeném koberci před hotelem Thermal, projekcí úvodního filmu a předáním prvních z cen začne v pátek v Karlových Varech 54. ročník mezinárodního filmového festivalu. Proti minulým ročníkům budou letos některé změny, například bude zavřené letní kino nebo omezen provoz kolem Vřídla. Podívejte se na tipy, kde ještě sehnat ubytování, dobře se najíst nebo jak se dostat na filmy.
Podívejte se na tipy, kde ještě sehnat ubytování, dobře se najíst nebo jak se dostat na filmy.
Podívejte se na tipy, kde ještě sehnat ubytování, dobře se najíst nebo jak se dostat na filmy. | Foto: Lukáš Bíba

Foto: Lukáš Bíba

Vstupenky

Už od čtvrtka si fanoušci filmů mohli zakoupit vstupenky na první dva festivalové dny. On-line rezervace se vyprodaly během několika minut, podle mluvčí festivalu Uljany Donátové lidé letos během 14 minut zarezervovali 7100 vstupenek.

Zbývají tedy pouze dvě možnosti:

1) Festival Pass. Jednodenní stojí 250 korun, za celou dobu konání festivalu pak zaplatíte 1200. Můžete díky němu vybrat až tři vstupenky na tři různé projekce. Lístky si lze rezervovat pomocí SMS. Navíc můžete zkusit i štěstí a pět minut před začátkem projekce vás uvaděč pustí do sálu, pokud nebudou všechny místa obsazená.

2) Vstupenky. Stojí 80 korun jedna a koupit si ji můžete v pokladně na daný den nebo ten následující. Ideální řešení v tomto případě je si přivstat a ráno počkat před otevřením pokladny. Pak je velká pravděpodobnost, že si koupíte na další den lístky na požadovaný film.

 

Právě se děje

Další zprávy