Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak ven z krize? Studiem!

komerční obsah
15. 12. 2020 9:48
Zasáhla vás krize nebo se obáváte jejích možných dopadů? Pokud teď máte volnější rozvrh a možnost trochu zainvestovat, doporučujeme pustit se do kvalitního vzdělávacího programu. Vzdělání je totiž investice, která se vám do budoucna s jistotou navrátí, a to možná dříve, než byste čekali.
Jak ven z krize? Studiem!
Jak ven z krize? Studiem! | Foto: komerční obsah

Kdo, když ne Vy?

Ne nutně musí každá krize znamenat nepřekonatelnou překážku. Někdy ji můžete využít a přetvořit v něco pozitivního. Právě teď je vhodná chvíle získat nové vědomosti, znalosti a zkušenosti, které vám spolu s celosvětově uznávaným titulem zajistí hladší cestu k hledání vysněného zaměstnání a lepší pozici. Plánujete spustit vlastní podnik nebo zlepšit ten stávající? Pak je studium MBA to vhodné pro vás. Chcete si zlepšit finanční ohodnocení či společenskou prestiž? Pak opět doporučujeme titul MBA.

Kdy, když ne teď?

Možná si říkáte, že na studium teď není vhodná doba. Opak je pravdou. Například na ESBM (European School of Business & Management) probíhá studium z naprosté většiny online, tím pádem je časově i místně flexibilní. Jeho cena je teď navíc o něco výhodnější než jindy. Přihlásit se a začít studovat můžete kdykoliv. Díky krátké době trvání studia (pouhý jeden rok) tak z krize vyjdete rychleji než státní ekonomika. Nyní je přesně ta pravá chvíle začít na sobě pracovat, abyste mohli příští léto strávit bezstarostně na vysněné exotické dovolené. Kdy jindy se vrhnout do studia než v době, kdy se nedoporučuje vycházet ven a cestovat?

 Kde, když ne online?

Při postgraduálním studiu na ESBM získáte nejen důležité informace potřebné pro řízení podniku v době krize, ale také nepostradatelné zkušenosti od špičkových lektorů a profesionálů ve svém oboru. V neposlední řadě se seznámíte s dalšími podnikateli a odborníky, a všichni víme, že právě kontakty jsou dnes gró každého businessu. Přestože ESBM sídlí v krásné budově na pražských Vinohradech, naprostá většina studijního plánu se odehrává na e-learningové platformě, tedy online. Nemusíte si tak dělat starosti co na sebe nebo jako svačinu do vlaku, stačí se pohodlně usadit ke svému počítači, uvařit si kávu a začít studovat. Online studium v době koronavirové shrnuje Ing. Petr Mrkos, MBA: MBA studium jsem zvolil po 18 letech praxe v průmyslu ze tří důvodů. Nejdříve jsem si chtěl ověřit, zda jsem, po delší době víceméně operativní práce, schopen vrátit se do "studentského" režimu. ESBM nabízí pro tento úmysl přesně definovaný systém práce, které je nutné zvládnout, ovšem s velkou mírou svobody volby, kdy a do jaké hloubky si studium v jednotlivých oblastech student nastaví. Za druhé bylo studium součástí "léčebné" terapie lehkého vyhoření, které každého člověka v řídící funkci během profese někdy dostihne. ESBM k tomu vytváří svěží a přátelské prostředí setkávání se se zajímavými osobnostmi z řad lektorů i spolužáků. Navíc mají sobotní výlety na ESBM semináře do Prahy pro moravské venkovany vždy nádech jisté neobvyklosti a časy jsou vhodné i pro pohodové cestování vlakem. Třetí motivací bylo pro technika, který byl k managementu časem vždy jaksi přinucen okolnostmi, rozšíření si vzdělání o řadu ekonomických aspektů, ve kterých ESBM tím, že pracuje v online módu (studentský portál, e-literatura atd.), je schopná nabídnout velmi aktuální pohled na danou problematiku."

Přečtěte si reference dalších spokojených absolventů a přesvědčte se, proč je ten správný čas začít studovat.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 32 minutami

Merkelová podpořila na mítinku svého stranického kolegu Lascheta, varovala před levicovou vládou

Německá dosluhující kancléřka Angela Merkelová na mítinku ve Stralsundu osobně podpořila svého stranického kolegu z konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, který se chce po nedělních parlamentních volbách postavit do čela Německa. Ústředním tématem setkání s voliči, při kterém vydatně pršelo, bylo varování před levicovým obratem Německa, který by mohl nastat v případě vítězství sociálnědemokratického kandidáta Olafa Scholze.

"Budeme se muset vrátit k řádným financím," prohlásila Merkelová s tím, že Německo má nyní nadměrné výdaje kvůli následkům pandemie nemoci covid-19. Masivní podpora k udržení pracovních míst vedla k velkému zadlužení. Pokud by volby vyhrál Scholz a do vlády pozval vedle Zelených také postkomunistickou Levici, rozpočtové hospodaření by podle kancléřky do pořádku nedal.

Laschet před koalicí sociálních demokratů, Zelených a Levice varuje opakovaně, podle něho by to znamenalo politické zemětřesení. Před politickým obratem země doleva varoval i Michael Sack, konkurent sociálnědemokratické premiérky Meklenburska-Předního Pomořanska Manuely Schwesigové. V této spolkové zemi se v neděli vedle parlamentních voleb konají i zemské volby, do kterých konzervativce vede Sack.

Zdroj: ČTK
před 50 minutami

České fotbalistky deklasovaly doma v kvalifikaci MS Kypr

České fotbalistky deklasovaly ve druhém kvalifikačním utkání o postup na mistrovství světa v roce 2023 na domácím hřišti Kypr 8:0 a dostaly se se čtyřmi body do čela neúplné tabulky skupiny C. Andrea Stašková s Lucií Martínkovou daly v Liberci dvě branky, po jedné přidaly Kamila Dubcová, Tereza Krejčiříková, Klára Cvrčková a jeden gól byl vlastní.

Osmigólovým vítězstvím vyrovnaly svěřenkyně trenéra Karla Rady výhru nad Ázerbájdžánem z kvalifikace MS ze srpna 2010. Jejich rekordním triumfem je vítězství 12:0 nad Litvou z roku 1997.

Ve druhém duelu skupiny C se dnes od 20:45 představí favorizované Nizozemky na hřišti Islandu.

České reprezentantky chtěly v Liberci navázat na úspěšný úvod kvalifikace, kdy v prvním zápase remizovaly na hřišti obhájkyň stříbra a úřadujících evropských šampionek z Nizozemska 1:1. Proti kyperskému outsiderovi se dostaly do vedení už v 9. minutě, kdy povedenou týmovou akci zakončila Stašková.

O tři minuty později se podařilo Češkám náskok zvýšit poté, co si centr Szewieczkové srazila do vlastní brány Charalambusová. Radův výběr dál udával tempo hry a v úvodní půlhodině se prosadila i důrazně dorážející Dubcová. Do přestávky se trefila po přihrávce Staškové tvrdou střelou také Krejčiříková.

Také ve druhé části Češky dominovaly a po dvou přesných hlavičkách Martínkové a další trefě Staškové se dostaly do vedení o sedm gólů. Konečný stav zpečetila ve třetí minutě nastaveného času střídající Cvrčková. Dvacetiletá útočnice dosáhla premiérové branky při prvním startu v národním dresu.

Na mistrovství světa, které budou v roce 2023 společně hostit Austrálie a Nový Zéland, z Evropy přímo postoupí devět vítězů kvalifikačních skupin, celky z druhých míst čeká baráž. Radovy svěřenkyně usilují o premiérovou účast na velkém turnaji.

Utkání skupiny C kvalifikace mistrovství světa 2023 fotbalistek v Liberci:

ČR - Kypr 8:0 (4:0)

Branky: 9. a 63. Stašková, 56. a 65. Martínková, 12. vlastní Charalambusová, 26. Dubcová, 42. Krejčiříková, 90.+3 Cvrčková.

Sestava ČR: Votíková - Šlajsová (71. Ringelová), Bertholdová, Necidová, Bartoňová (57. Mrázová) - Krejčíříková (58. Bužková), Cahynová, Dubcová - Stašková, Martínková (71. Cvrčková), Szewieczková (57. Chlastáková). Trenér: Rada.

Zdroj: ČTK
Další zprávy