Italský bulvár zveřejnil fotky těhotné Kate v bikinách

ČTK ČTK
13. 2. 2013 11:47
Snímky vévodkyně v bikinách pořídil turista a vše je v pořádku, tvrdí šéfredaktorka
Vévodkyně Catherine.
Vévodkyně Catherine. | Foto: Reuters, Vévodkyně Catherine na cestě po Asii

Londýn - Italský bulvární týdeník Chi ve středu i přes protesty britského královského paláce zveřejnil snímky těhotné manželky prince Williama v bikinách. Na svém webu o tom informoval list The Guardian.

Fotografie vévodkyně Catherine chce otisknout i australský magazín Woman's Day. "O vydání fotek nebylo těžké rozhodnout," prohlásila šéfredaktorka australského týdeníku Fiona Connollyová.

Dodala, že Kate na veřejné pláži na ostrově Mustique v Karibiku vyfotil turista, nikoli bulvární fotograf. "Byla to zcela jiná situace na rozdíl od fotografií nahoře bez, tady se žádný fotograf neskrýval v keřích a ona nebyla uvnitř soukromé vily."

Kancelář prince Williama v úterý proti možnému zveřejnění snímků protestovala. "Je to jasné porušení práva (královského) páru na soukromí," stojí v prohlášení.

Mluvčí kanceláře dal najevo "zklamání, že snímky vévody a vévodkyně na soukromé dovolené budou zřejmě otištěny v zahraničí".

Kate se na snímcích prochází v bikinách s manželem na pláži ostrova Mustique v Karibiku. Kancelář kritizovala zveřejnění snímků s tím, že jsou ze soukromé dovolené.

Na ostrůvku Mustique je asi 100 luxusních vil, jejichž nájem stojí v některých případech až 25 500 liber týdně (750 tisíc korun), poznamenala britská televize Sky News.

Chi, který čte asi 3,6 milionu lidí, už loni zveřejnil snímky vévodkyně z Cambridge, jak se opaluje nahoře bez na dovolené ve Francii. Předtím vyšly fotografie ve francouzském magazínu Closer.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy