Italský bulvár zveřejnil fotky těhotné Kate v bikinách

ČTK ČTK
13. 2. 2013 11:47
Snímky vévodkyně v bikinách pořídil turista a vše je v pořádku, tvrdí šéfredaktorka
Vévodkyně Catherine.
Vévodkyně Catherine. | Foto: Reuters, Vévodkyně Catherine na cestě po Asii

Londýn - Italský bulvární týdeník Chi ve středu i přes protesty britského královského paláce zveřejnil snímky těhotné manželky prince Williama v bikinách. Na svém webu o tom informoval list The Guardian.

Fotografie vévodkyně Catherine chce otisknout i australský magazín Woman's Day. "O vydání fotek nebylo těžké rozhodnout," prohlásila šéfredaktorka australského týdeníku Fiona Connollyová.

Dodala, že Kate na veřejné pláži na ostrově Mustique v Karibiku vyfotil turista, nikoli bulvární fotograf. "Byla to zcela jiná situace na rozdíl od fotografií nahoře bez, tady se žádný fotograf neskrýval v keřích a ona nebyla uvnitř soukromé vily."

Kancelář prince Williama v úterý proti možnému zveřejnění snímků protestovala. "Je to jasné porušení práva (královského) páru na soukromí," stojí v prohlášení.

Mluvčí kanceláře dal najevo "zklamání, že snímky vévody a vévodkyně na soukromé dovolené budou zřejmě otištěny v zahraničí".

Kate se na snímcích prochází v bikinách s manželem na pláži ostrova Mustique v Karibiku. Kancelář kritizovala zveřejnění snímků s tím, že jsou ze soukromé dovolené.

Na ostrůvku Mustique je asi 100 luxusních vil, jejichž nájem stojí v některých případech až 25 500 liber týdně (750 tisíc korun), poznamenala britská televize Sky News.

Chi, který čte asi 3,6 milionu lidí, už loni zveřejnil snímky vévodkyně z Cambridge, jak se opaluje nahoře bez na dovolené ve Francii. Předtím vyšly fotografie ve francouzském magazínu Closer.

 

Právě se děje

Další zprávy