reklama
 
 

Indický turista se ptal, k čemu slouží radiátor. Češi si z něj vystřelili, že jde o komunikátor

28. 6. 2018 14:01
"Je to primitivní komunikační prostředek pocházející z předrádiové doby. Používají se ke komunikaci mezi pokoji a skrze budovy. Bouchneš do toho velkou tyčí a zvuk z něj se pak šíří přes pokoje. Typické je bouchat do něj minutu pokaždé, když přijdeš do pokoje, aby další cestovatelé věděli, že jsi dorazil bezpečně zpět do svého pokoje," napsal v odpovědi indickému turistovi jeden z uživatelů.

Indický turista si minulý týden pěkně naběhl, když se české komunity na serveru Reddit zeptal, k čemu slouží "ta věc pod oknem v mém hotelovém pokoji". Češi klasický šedý radiátor označili za komunikátor nebo stroj na těžbu bitcoinů.

"Je to primitivní komunikační prostředek pocházející z předrádiové doby. Používají se ke komunikaci mezi pokoji a skrze budovy. Bouchneš do toho velkou tyčí a zvuk z něj se pak šíří přes pokoje. Typické je bouchat do něj minutu pokaždé, když přijdeš do pokoje, aby další cestovatelé věděli, že jsi dorazil bezpečně zpět do svého pokoje," napsal jeden z uživatelů.

Další si přisadil, že zapomněl zmínit, že bouchání je dobré opakovat zejména kolem třetí ráno. A jiný napsal, že se nástroj používá k těžení bitcoinů.

Nakonec Indův dotaz uvedl na pravou míru jeden z členů české komunity Redditu. Vysvětlil, že se jedná o topení a že jej překvapuje, že jej ještě nikdy neviděl. "V mé zemi topení nepotřebujeme, protože už i tak je pekelně horko. Proto jsem nevěděl, jak taková věc vypadá," dodal turista.

autor: Magazín | 28. 6. 2018 14:01

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama