Luke Perry prodělal mrtvici, hvězda seriálu Beverly Hills 90210 leží v nemocnici

Magazín Magazín
1. 3. 2019 11:10
Americký herec Luke Perry, který proslul v 90. letech především rolí Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, byl hospitalizován v Los Angeles poté, co prodělal těžkou mozkovou mrtvici. Mluvčí 52letého herce pouze potvrdil, že je v nemocnici na pozorování, žádné další detaily neuvedl. Jeho herečtí kolegové ze slavného seriálu mu popřáli brzké uzdravení.
Luke Perry.
Luke Perry. | Foto: Shutterstock

Perry byl zrovna ve svém losangeleském domě v Sherman Oaks, když jej mrtvice postihla. Americký herec momentálně v Kalifornii natáčí seriál Riverdale pro stanici Netflix.

Americký zpravodajský web CNN přitom upozorňuje, že informace o Perryho hospitalizaci přichází jen den po oznámení, že Beverly Hills 90210 se vrátí na obrazovky.

Beverly Hills 90210 dnes a před třiceti lety. Sledujte novou upoutávku | Video: Fox Broadcasting Company, CBS

Zahrát by si v něm měli všichni představitelé slavného seriálu z 90. let kromě Perryho a herečky Dohertyové. Ta mu stejně jako další seriáloví kolegové popřála na Instagramu brzké uzdravení. Sama Shannen Dohertyová prodělala před třemi lety rakovinu. 

Další informace o Perryho stavu nebyly zveřejněny. 

Americký herec si kromě seriálu o bohatých teenagerech zahrál také v Buffy, přemožitelce upírů či Pátém elementu. Je rozvedený a se svou bývalou manželkou Rachel Sharp má dvě děti.

 

Právě se děje

Další zprávy