Zpívající instalatér v koupelně zaujal producenta, Hollywood o něm natočí film

ČTK ČTK
1. 4. 2022 14:30
Hollywood zfilmuje příběh britského instalatéra, který vydal desku díky tomu, že ho při renovaci koupelny zaslechl zpívat hudební producent. Osud řemeslníka Keva Cranea a jeho netradiční cesta do hudebního byznysu zaujaly filmaře natolik, že od něj nyní koupili práva na zpracování jeho životních peripetií.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Shutterstock

Padesátiletý Crane loni v létě několik týdnů pracoval na nové koupelně producenta Paula Conneallyho a u práce si za doprovodu rádia zpíval. Jeho hlas producenta zaujal natolik, že mu nabídl smlouvu na vydání desky.

Teď chce tento příběh natočit Američanka Stacy Shermanová společně s producentem a scenáristou Billym Rayem, který napsal například scénář k oceňovanému snímku Kapitán Phillips.

"Je to, jako kdyby se to všechno dělo někomu jinému. Nikdy bych si byl ani na minutu nepomyslel, že se to může přihodit zrovna mně," řekl BBC Crane, který se prý nyní společně s Conneallym baví spekulacemi o tom, kdo je ve filmu bude hrát.

Podle Shermanové je příběh zpívajícího instalatéra pro film jako stvořený. "Co může být lepšího? Spravené sifony, zmarněné sny, srdcebol, naděje a britská hudba," řekla filmařka.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy